Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze Na Wieczór

1. Szalona zabawa na wieczór panieński się szykuje Panna Młoda z niecierpliwością go oczekuje.
2. Stanisław Grochowiak czyta wiersz ,,Wieczór autorski”
Thank you for watching!
3. Www.myslenice.pl
q3
4. Gazeta Olsztyńska
q4
5. KIWIPortal.pl
q5
6. Maciej Gnyszka
q6
7. Dworek na Długiej
q7
8. VisitWroclaw.eu
q8
9. Kamienskie.info
q9
10. Skarzysko.info
q10
11. Gdy zapada zmrok i dźwięki gitary, Kiedy sen tuż o krok buja jak okręt na fali, Czekaj na świt, pewnie znajdziesz coś w nim.
12. Księgarnia Edukacyjna
q12
13. Sprzedajemy
q13
14. SlidePlayer
<img src='https://i0.wp.com/slideplayer.pl/slide/430923/1/images/33/.jpg?w=730′ alt=’q14′>
15. Portal na Plus
q15
16. Kobiety rade zemdleć w ten jesienny wieczór, zrobią to, ale tylko na bokserskim meczu.
17. فيسبوك – Facebook
q17
18. Po rozpoznaniu w sprawie nakazowej Przeciw Pannie na umyśle zdrowej W ostatnim tygodniu Jej wolności Wieczorem panieńskim kumpele ma ugościć Ma zapewnić dobrą muzę Aby przetrwać każdą burzę.
19. Romantyczne wyznania miłosne, piękne wierszyki o miłości, wyjątkowe wierszyki miłosne, najpiękniejsze wyjątkowe wiersze walentynkowe, gotowe teksty wyznań miłosnych dla ukochanej, ukochanego, smutne wyznania miłości, radosne, yznania milosne.
20. Anna Jakubczak vel RattyAdalan
q20
21. Możemy wreszcie odpocząć zapomnieć się na chwilę razem przytulić marzenie które wzrastało przez długich pięć dni a jeśli westchniemy w zgodnym rytmie serc i na jedną nutę to ten weekend na pewno będzie tęczowy Oskar Wizard.
22. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q22
23. Co wieczór czekam na wiadomość od Ciebie , Co wieczór myśle ,choć nie wiem czemu Co wieczór tęsknie za Twym odechem Co wieczór płaczę za Twoją osobą I tylko wieczory mi pozostają Bo tylko wtedy serce moje zasypia zmyślą Że jeteś tam gdzieś, gdzieś daleko A mi pozostaje smak tsęknoty I własnej nie pojętej głupoty.
24. Centrum Kultury w Żyrardowie
q24
25. Z Tobą być Ciebie mieć – WordPress.com
q25
26. Centrum Kulturalne w Przemyślu
q26
27. Rozróżniam fragmenty dnia zapadające się w przestrzeń nocy.
28. Gazeta Bieszczadzka
q28
29. Przedszkola
q29
30. Centrum Kulturalne w Przemyślu
q30
31. Gdy chwieje się każda myśl Gdy chociaż pragniesz lśnić Pod latarniom stojąc Ciemno ci Patrząc się w górę Świeci każda z gwiazd I w myślach masz Daleko Gdzieś słow.
32. Agnieszka Filipek
q32
33. Wiersze Danuty Wawiłow WIECZÓR Nadchodzi wieczór cały niebieski: niebieskie drzewa, niebieskie pieski, niebieskie ręce, niebieskie głowy, i tylko księżyc pomarańczowy.
34. Wyszperane z najbardziej zapomnianych zakamarków opuszczonych strychów oraz zakurzonych bibliotecznych półek, znalezione przypadkowo w starych czasopismach i książkach… Wpisywane mozolnie do zeszytów aż do 1996 roku, kiedy to postanowiłem „wrzucić” je do Internetu.
35. – autor nieznany – – WIGILIJNY WIECZÓR – W ten miły wieczór w blasku świec opłatkiem się podzielimy.
36. Wiersze Niny Opic czytane przez młodzież z Pracowni Teatralnej CK, , fot.
37. Bialskie Centrum Kultury
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: