Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Z Zielonej Mili

1. Głównym tematem naszego spotkania było zapoznanie uczestników z historią Zielonej i nadesłanymi przez panią Marię Trzaskowską wspomnieniami pt.
2. Gladiator Scena Końcowa
Thank you for watching!
3. Zielona Mila jest historią opowiedzianą przez wiekowego Paula Edgecomba (Dabbs Greer) w domu spokojnej starości.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Nadal się uczę, dlatego nie będę mogła siedzieć na stronie cały czas, ale postaram się często coś dodawać, może jakieś ciekawostki na temat filmu i aktorów, ale również „Zielonej mili” i innych książek Kinga, może jakieś ciekawe cytaty, może nawet zorganizujemy jakiś mały konkurs :).
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Ekranizacja „Zielonej Mili” praktycznie jest wierną kopią książki, nie licząc niewielkich zmian dotyczących fragmentów życia i pobytu Paula Edgecombe’a w domu starców.
8. Ukochane Książki
q8
9. Black unicorn presents – WordPress.com
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Blogmedia24
q11
12. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
q12
13. Zaczytana w herbatkach
q13
14. Nadal się uczę, dlatego nie będę mogła siedzieć na stronie cały czas, ale postaram się często coś dodawać, może jakieś ciekawostki na temat filmu i aktorów, ale również „Zielonej mili” i innych książek Kinga, może jakieś ciekawe cytaty, może nawet zorganizujemy jakiś mały konkurs :).
15. Po prostu zabierzcie mnie do Zielonej Mili i skończmy z tym.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Info – Zielona mila – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów z książki Zielona mila.
18. Zarejestruj się Przypomnij hasło pamiętaj Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
19. Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem napisania artykułu poświęconego najlepszemu rocznikowi w historii kina, jakim był (nie tylko w moim mniemaniu) rok 1994.
20. DocPlayer.pl
q20
21. Demotywatory.pl
q21
22. Demotywatory
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. UpolujEbooka
q24
25. Cytaty.info
q25
26. Ciekawe.online
q26
27. Joe Monster
q27
28. Ukochane Książki
q28
29. Wolne Lektury
q29
30. Ma na koncie dziesiątki niezapomnianych ról, w tym Forresta Gumpa, kapitana Millera w „Szeregowcu Ryanie” i Paula Edgecombe’a w „Zielonej mili”.
31. Ale nie wyobrażam sobie zaśnięcia bez przeczytania chociaż kilku stron do poduszki.
32. Kliknij po więcej świetnych memów i obrazków dostępnych na jeja.
33. Stephen King urodził się w miejscowości Portland, Maine, Stany Zjednoczone.
34. Demotywatory
q34
35. Demotywatory
q35
36. Co równie ciekawe i zaskakujące zarazem, autor przybliża nam portrety skazańców, do których z biegiem rozwoju akcji zaczynamy czuć nić sympatii, mimo świadomości popełnionych przez nich czynów.
37. Może ja zacznę: na tą chwilę przypomina mi się pewien cytat z powieści „Martwa strefa” – „-Walczyłem.
38. ♥ Pamiętaj,że przyszłość zaczyna się dziś ♥ Gdyby słońce zgasło przez osiem minut nic byśmy nie wiedzieli.
39. Ukochane Książki
q39
40. – Kupienie zielonej farby do włosów od handlarza Tu, niestety, zawiniła próżność – Ania nie mogąc wytrzymać czerwonego koloru swych włosów postanawia kupić farbę od wędrownego handlarza.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: