Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Groucho Marx Cytaty

1. 16 listopada 1960 w Los Angeles) – amerykański aktor filmowy, ze względu na swój status w świecie filmu zwany do śmierci „Królem Hollywood” lub po prostu „Królem”.
2. My Friend Irma: Lucky Couple Contest / The Book Crook / The Lonely Hearts Club
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy Cytaty autora: Groucho Marx Gdyby wszyscy politycy mówili jedynie o sprawach, na których się znają, byłoby o wiele ciszej na świecie.
4. Z czasem Carson stał się jedną z popularniejszych osobistości amerykańskiej telewizji, symbolem przyszłych talk-show.
5. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
6. Portal Księgarski
q6
7. Content i marketing
q7
8. Aforyzmy i cytaty z kotem – autorzy na literę M.
9. Weselny Expert
q9
10. Groucho Marx był znany ze swoich słynnych filmów z niezapomnianymi cytatami, takimi jak: „To są moje zasady, a jeśli ich nie lubisz… cóż, mam inne”.
11. Karl Marx imposed an almost biblical sense of history to prove the imperative of his political ideal.
12. Udany związek małżeński może być idealną historią miłosną, o której pisać będą pieśni, jednak nie oznacza to, że nie można spojrzeć na to z przymrużeniem oka i trochę pośmiać się z samych siebie – stąd przedstawione niżej cytaty o małżeństwie z przymrużeniem oka.
13. [Groucho był żonaty kilkakrotnie, ostatni raz wziął ślub w wieku 64 lat] Wyślijcie dwa tuziny róż do pokoju 424 i napiszcie „Emily, kocham Cię” na odwrocie rachunku.
14. Demotywatory
q14
15. Filmowo.net
q15
16. Od momentu, kiedy wziąłem twoją książkę do ręki, do momentu, kiedy ją odłożyłem, tarzałem się ze śmiechu.
17. Groucho Marx Groucho Marx (Julius Marx) Cytat 4 lipca 2009 roku, godz.
18. Wydawnictwo WAM
q18
19. Groucho Marx „Startowałem od zera i ciężko pracowałem na to, by piąć się w górę, dojść do stanu skrajnego ubóstwa” – powiedział Marx.
20. DocPlayer.pl
q20
21. Uniwersytet Śląski
q21
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q22
23. Gdyby wszyscy politycy mówili jedynie o sprawach, na których się znają, byłoby o wiele ciszej na świecie.
24. Milusiowe Ekstazy!
q24
25. Który ma w mocy kaźni i nagrody, Tam rządu nie masz, tam każdy pobłądzi, Tam rozerwanie i nastąpią szkody.
26. Listy ateistów
q26
27. Garret Reza
q27
28. Lepszy Poznań
q28
29. Quotepark.com
q29
30. Men’s Health
q30
31. Projekt przywództwo
q31
32. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
q32
33. ” – Marszałek Nikodem „Są dwa sposoby odnoszenia sukcesów w życiu: albo dzięki własnej pracowitości, albo przez głupotę innych.
34. Wydawnictwo WAM
q34
35. Oszczędzanie
q35
36. TenStickers
q36
37. Info – Groucho Marx (Julius Marx) – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Groucho Marx (Julius Marx).
38. Nasze naklejki z napisami wspaniale ożywią wnętrza domów czy firm oraz sprawią, że dopasujesz swoje wnętrze idealnie do tego kim jesteś i ….
39. Quien no me sigue en Instagram
q39
40. Zabawne cytaty o książkach, które pojawiły się kilka tygodni temu (TUTAJ) bardzo wam się podobały, z czego się bardzo cieszę.
41. Zamyslenie.pl
q41
42. TenStickers
q42
43. 2009 · Tak mi się jeden skojarzył, Groucho Marxa: „Those are my principles, and if you don’t like them.
44. Henryk Elzenberg 1000 : Trudniej jest starzeć się, niż umierać, bo jednorazowa ofiara mniej kosztuje od powolnego zrzekania się każdego dobra.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: