Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Historię Piszą Zwycięzcy Cytat

1. Odnośnie czasów współczesnych można powiedzieć, że piszą ją rządzący.
2. KOMPROMITACJA Rosji po przegranej z Chorwacją [Luktus.TV]
Thank you for watching!
3. Historię piszą zwycięzcy.
4. Jako, że mieszkam teraz w UK miałem okazję rozmawiać o IIWŚ i duża liczba Anglików twierdzi, że to oni zatrzymali, a nawet zabili Hitlera.
5. Wysokie Obcasy
q5
6. Reduta Dobrego Imienia
q6
7. Znajdź autora lub książkę, następnie w sekcji „cytaty” kliknij link Dodaj cytat.
8. Gynvael.coldwind//vx.log
q8
9. Facebook – Hyr ose Regjistrohu
q9
10. Odnośnie czasów współczesnych można powiedzieć, że piszą ją rządzący.
11. Blog Daniela Passenta
q11
12. Historię piszą zwycięzcy- mówię cicho- Kiedy to wszystko się skończy, okaże się, kim jesteśmy.
13. Krytyka Polityczna
q13
14. Zwycięzcy, piszą historię.
15. Piszesz mi o naukowcach, ja też się w to troszkę bawiłam i wiem jak nauka jest budowana na zmienionych naciągniętych faktach tylko sięgając do tej współczesnej historii a sięgając dalej ooj historię piszą zwycięzcy.
16. Piotruś Pan rocznik 1960
q16
17. Komisja etyki poselskiej za niewłaściwe zachowanie może zwrócić posłowi uwagę, udzielić upomnienia lub udzielić nagany.
18. Demotywatory
q18
19. ResearchGate
q19
20. Osobiście nie oczekuję od nich w tak burzliwej chwili historycznej wznoszenia się na wyżyny moralnych powinności i poważnego traktowania historii.
21. Zobacz więcej postów strony Cytaty są lepsze niż argumenty.
22. Onepoznan.pl
q22
23. Jeśli dzielisz ludzi na kategorie, nie będziesz w stanie zobaczyć, co naprawdę się liczy.
24. Fundacja im. Janusza Kurtyki
q24
25. CYTAT RZYMIAN NA DZIŚ „Historia jest świadkiem czasów, światłem prawdy, życiem pamięci, nauczycielką życia” [Historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae].
26. O tym, że „zwycięzcy piszą historię” przypominam Wam od dawna, tłumacząc skądinąd sprytnie zakamuflowaną propagandę „ziem odzyskanych” i „polskiego Szczecina”.
27. IMHO – blog bardzo subiektywny
q27
28. Ekstrakt życia
q28
29. Demotywatory
q29
30. Historię piszą niestety zwycięzcy i dlatego Tudorowie swoje wątłe prawa do siłą zdobytej korony wzmacniali antyryszardowską propagandą, której najwiekszym osiągnięciem jest do dziś bardzo popularna sztuka Szekspira „Ryszard III”, przedstawiająca tytułowego bohatera jako odrażającego potwora w sensie zarówno moralnym, jak i.
31. Aha mój dziad zginął walcząc w powstaniu warszawskim, konkretnie to zmarł w wyniku odniesionych ran ale dwóch szkopów ponoć ubił.
32. Ekstrakt życia
q32
33. Blog polski – WordPress.com
q33
34. Blog polski – WordPress.com
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: