Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Abraham Lincoln Cytaty

1. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
2. Kim był abraham lincoln
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q4
5. Fakty Konopne
q5
6. TenStickers
q6
7. 15 kwietnia 1865 w Waszyngtonie) – amerykański polityk, szesnasty prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, uczestnik wojny Czarnego Jastrzębia.
8. 2009 · Strona zawiera cytaty, aforyzmy i myśli z różnych książek i wierszy wybrane w sposób czysto subiektywny.
9. Powiedziałbym, że nie jestem ani nigdy nie byłem zwolennikiem zrównania społecznego rasy białej i czarnej, nie jetem i nigdy nie byłem zwolennikiem prawa do głosowania dla Murzynów, powoływania ich do ław przysięgłych, obsadzania nimi urzędów czy też ich małżeństw z białymi kobietami.
10. Galeria Plakatu
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Kurier Historyczny
q12
13. Storyboard That
q13
14. Jesteś tutaj: > Myśli > Sławni Ludzie > Abraham Lincoln Abraham Lincoln Z tym niepomiernym ciężarem, jaki dźwigam dniem i nocą, umarłbym chyba, gdyby co dzień nie dano mi okazji się pośmiać.
15. Abraham Lincoln – szesnasty prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki.
16. Dołączono do nich również przemyślenia i krótkie ćwiczenia, które pomogą ci dogłębnie zastanowić się nad znaczeniem danego cytatu i wdrożyć to we własne życie.
17. Marcin Iwuć
q17
18. Znalezionych cytatów Abraham Lincoln: 9 Bóg nie jest po naszej stronie, ale liczę na to, że ma nas po swojej.
19. Abraham Lincoln *** Nie urodził się bowiem mężczyzna, który by posiadł kobietę na własność.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Na pewno dasz sobie radę lepiej niż którykolwiek z generałów, których dotąd sprawdziliśmy.
22. Demotywatory
q22
23. Eu Cytat: Abraham Lincoln Gdybym próbował czytać wszystkie słowa krytyki skierowane przeciwko mnie – mógłbym równie dobrze zamknąć swoje biuro i wziąć się za coś innego.
24. Opis: fragment przemówienia wygłoszonego w kościele Tremont Temple w Bostonie nazajutrz po wyborach prezydenckich, które wygrał Abraham Lincoln.
25. Abraham Lincoln Portal zawiera przysłowia polskie, chińskie, japońskie, rosyjskie i innych narodów, cytaty i złote myśli wg nazwisk autorów.
26. Demotywatory
q26
27. Demotywatory
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Demotywatory
q30
31. Jest Pozytywnie
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Nie ważne ile lat przeżyjesz.
34. Jeśli chcesz pozyskać innego człowieka dla swojej sprawy, zacznij od przekonania go, że jesteś jego prawdziwym przyjacielem.
35. Joe Monster
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: