Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Byc Szczesliwym Cytaty

1. Wiele z nich zostało napisane na potrzeby tego serwisu inne zostały znalezione w sieci przez naszych użytkowników.
2. Peja ft. Beyonce – Szczęście (MVP BLEND)
Thank you for watching!
3. „To, co ludzie myślą o swoich relacjach z innymi, ma większy wpływ na ich ogólne zadowolenie z życia niż praca, dochody, otoczenie, a nawet zdrowie fizyczne” — czytamy w pewnym podręczniku (E.
4. Szczęście lub smutek są w nas ukryte i tak naprawdę od nas zależy jak się czujemy, tylko po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy.
5. Centrum Kosmetyki Naturalnej Warszawa
q5
6. Samo przeczytanie cytatów motywacyjnych niewiele Ci da, ale jeśli zastosujesz naukę, która z nich wypływa, w swoim życiu, zdobędziesz wszystko, czego pragniesz.
7. Możesz tę lekcję potraktować tak, jak zazwyczaj: Listę, zbiór teoretycznych porad od ludzi, których nazwisko nic Ci nie mówi, a poza tym „oni nawet nie mają pojęcia, jak wygląda moje życie – są całkowicie oderwani od rzeczywistości”.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. MEMy – Tapety na Pulpit
q9
10. 18 sierpnia 1850 w Paryżu) – powieściopisarz francuski, obok Dickensa i Tołstoja jeden z najważniejszych współtwórców współczesnej powieści europejskiej, autor monumentalnego cyklu powieściowego Komedia ludzka (La comédie humaine).
11. To nie sytuacja zewnętrzna, ale nasze własne myśli nas unieszczęśliwiają.
12. Rafał Wicijowski – cytaty „Nie da się być szczęśliwym, żyjąc u boku kogoś, kto wysysa z Ciebie szczęście.
13. Madou en France
q13
14. Ready for Boarding
q14
15. Naklejkowi.pl
q15
16. Jest Pozytywnie
q16
17. Wesele z klasą
q17
18. Wyrwane z kontekstu
q18
19. Mindcoaching.pl
q19
20. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q20
21. Najważniejsze jest to by mieć gdzieś opinię innych i się z tego śmiać, każdy jest jaki jest :) Nie zadawać się z osobami, co ściągają nas na złą drogę i starać się śmiać jak najczęściej bo to poprawia samopoczucie :D np.
22. Dbaj o to, by Twoja dieta była zrównoważona i przyjazna środowisku.
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. ObrazkiOnline
q24
25. Manufaktura Radości
q25
26. Literackie przeszpiegi
q26
27. Justyna Kaczorowska
q27
28. Sarnie Życie
q28
29. Przecież on jest totalnie prawdziwy i szczery, bo w obecnych czasach w których jesteśmy zapracowani, często zapominamy o małych rzeczach, które naprawde sprawiają nam radość i powodują, że jesteśmy szczęśliwi.
30. 2002 · Byc szczesliwym, to nie tylko znaczy byc bogatym czy odniesc zawodowy sukces, ale jest to stan umyslu, ktory pozwala cieszyc sie kazda chwila zycia.
31. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q31
32. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q32
33. Demotywatory
q33
34. Szczęście – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: