Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Religia Cytaty

1. Jeśli chcesz znaleźć Boga, musisz milczeć i słuchać, abyś nauczył się języka i abyś się nim posługiwał, abyś stał się odpowiedzią na Jego słowo.
2. Iskra z Polski – kto nią jest? | o. Augustyn Pelanowski – wywiad | Religia Miłości
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Trzy światowe religie monoteistyczne, uzurpując sobie prawo do przekazywania prawdy pochodzącej wprost od Boga, a więc niepodlegającej zmianom i krytykom, są wrogie wszystkim przejawom swobodnej myśli, które mogłyby się przyczynić do powstania idei i wizji świata niezgodnych z ich własnymi.
5. Dlatego też wydaliśmy stosowne rozkazy, aby każdy mógł być wyznawcą takiej religii czy wiary, która jest zgodna z ….
6. Jan Kaczkowski zawsze powtarzał, żeby nie martwić się zanadto, tylko cieszyć się tym, co Bóg nam daje.
7. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q7
8. Cytaty religijne to najczęściej wybrane fragmenty świętych ksiąg, rozważań z kręgu filozofii religii, a nawet poezji pisanej przez duchownych.
9. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q9
10. Cytaty wzmacniające wiarę Cytaty Odnoszące się do kobiet Cytaty Odnoszące się do mężczyzn Cytaty o starości Cytaty wzmacniające wiarę Nie mówię tego bynajmniej z powodu niedostatku: ja bowiem nauczyłem się wystarczać sobie w warunkach, w jakich jestem.
11. Oscar Wilde Portret Doriana Graya XVII 151 – Wierzę w rasę – rzekła.
12. Koszulki z motywem Religia Cytaty w Spreadshirt Oryginalne motywy 30 dni na zwrot towaru Koszulki z motywem Religia Cytaty – zamów online.
13. Cytat z pytania nie został wypowiedziany publicznie, ale zapisany w pamiętniku.
14. Myśli memoriału o wrogości kościoła wobec idei oświecenia, o zaborczych dążeniach duchowieństwa, o tym, że religia stanowi punkt oparcia dla niewolnictwa i tyranii, wreszcie pojęcie o Bogu jako praprzyczynie świata i religia uczucia — wszystko to, niewątpliwie, wiązało się z percepcją przez Tadeusza Kościuszkę idei deizmu.
15. Polskiateista.blogspot.com
q15
16. Buzz Gazeta
q16
17. Demotywatory
q17
18. Przewodnik duchowy
q18
19. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. Wieczna Pamięć
q25
26. 28 marca 1941 w Rodmell, Sussex), urodzona jako Adeline Virginia Stephen – angielska pisarka i feministka, uważana za jedną z czołowych postaci literatury modernistycznej XX wieku.
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Patrząc na ludzi przybywających do Europy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że ci, którzy się integrują, to nie muzułmanie.
29. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
30. Demotywatory
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: