Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dziecko Cytaty

1. Sny, w których widywane jest dziecko lub dzieci przytrafiają się praktycznie wszystkim, nie tylko osobom, które mają własne potomstwo.
2. Piosenka oraz cytaty na doła!
Thank you for watching!
3. Chcemy, żeby nam się dziecko zwierzało ze wszystkich myśli i uczuć (…) dziecko jest wiele wstydliwsze, drażliwsze, czulsze na brutalne śledzenie jego duchowym pragnień”.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Cytaty o dzieciach Janusza Korczaka „O dzieciach często wypowiadał się również Janusz Korczak, jego cytaty robią wspaniałe wrażenie i warto pamiętać i o nich, poniżej przedstawiam kilka przykładów.
6. Dziec­ko może nau­czyć do­rosłych trzech rzeczy: cie­szyć się bez po­wodu, być ciągle czymś zajętym i do­magać się – ze wszys­tkich sił – te­go, cze­go prag­nie.
7. Mamotoja.pl
q7
8. Poronilam.pl
q8
9. Gazeta Współczesna
q9
10. Jest Pozytywnie
q10
11. Kurier Lubelski
q11
12. Dziennik Zachodni
q12
13. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Są świetne jako dedykacje wpisywane do książek, wyrażają nasze dobre życzenia dla innych osób, gdy wręczamy im kartki okolicznościowe.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Muza Radość Życia
q17
18. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
19. 2005 · Może macie gdzies zapisane jakies ładne złote mysli o dzieciach.
20. Cytaty o wychowaniu dzieci „Wychowanie bez błędów nie istnieje.
21. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q21
22. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
23. OchKarol – blog parentingowy
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Więc któregoś dnia zapytało Boga: – Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne.
26. Cytaty ciąża – poród – macierzyństwo Poniżej przygotowałam dla Ciebie zbiór inspirujących, zabawnych, wzruszających cytatów i aforyzmów o ciąży, porodzie, dzieciach oraz macierzyństwie.
27. Buzz Gazeta
q27
28. Mamotoja.pl
q28
29. Odkrycie dziecka
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Tego nie da się wyrazić słowami – kładę dłoń na piersi – ale to wszystko mieści się tutaj.
32. Dobre słowa
q32
33. Wielcy poeci zarówno radowali się z ich niewinności i osiągnięć, jak i płakali po ich upadku lub przedwczesnym odejściu.
34. Cytaty na urodziny, Cytaty o życiu-Życie, dziecko-dzieci, życie.
35. My zebraliśmy 10 najbardziej poruszających, które zdają się stawiać kluczowe pytania o to, jakim być rodzicem, opiekunem, towarzyszem i jak komunikować się z dziećmi, by budować relacje oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.
36. Cud Narodzin
q36
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Cud Narodzin
q38
39. Gepardowa pisze..
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: