Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miłość Cierpliwa Jest

1. Plakat Wersety biblijne na ścianę Miłość cierpliwa jest do samodzielnego wydruku – nowoczesny plakat chrześcijański z cytatem z Biblii ozdobiony motywem kwiatowym do pobrania i wydruku.
2. Piotr Rubik, Miłość cierpliwa jest, lecz I niecierpliwa
Thank you for watching!
3. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą.
4. Piotr Rubik – Miłość cierpliwa jest, lecz i nie cierpliwa – tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.
5. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą.
6. NaklejkiDekoracyjne.com
q6
7. Demotywatory
q7
8. Demotywatory
q8
9. Mylittlebaby
q9
10. Miłość jedyna jest miłość nie zna końca miłość cierpliwa jest zawsze ufająca wszystko potrafi znieść wszystko oddać umie życiu nadaje sens.
11. Wydawnictwo Koinonia
q11
12. Miłość „cierpliwa jest” (μακροθυμει – forma czasownikowa), to znaczy jest nieskora do gniewu, nieskora do urazy i żądzy zemsty.
13. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą.
14. Quo Vadis – sklep z dewocjonaliami
q14
15. Miłość jest gotowa na znoszenie pogodne i wytrwałe wszystkiego, co niesie cierpienie.
16. – Jeśli doświadczam permanentnego niezrozumienia w małżeństwie, to wydaję się, że „Hymn o miłości” jest nie dla mnie.
17. Tekstovoi.Ru
q17
18. Hitechmobile – hitechmobile
q18
19. Miłość jedyna jest Miłość nie zna końca Miłość cierpliwa jest Zawsze ufająca Wszystko potrafi znieść Wszystko oddać umie Życiu nadaje treść( lub sens nie pamiętam) Każdego zrozumie Nie mogę sobie przypomnieć drugiej zwrotki, zaczyna się warto całego siebie.
20. Demotywatory
q20
21. Quo Vadis – sklep z dewocjonaliami
q21
22. Ewangelizacja.com.pl
q22
23. Magicznesciany.pl
q23
24. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.
25. W I Liście do Koryntian, w 13 rozdziale jest napisane o miłości i jest tam wymienione wiele jej cech: „Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, nie raduje się z niesprawiedliwości, ale.
26. Wersetu Hymnu o miłości do samodzielnej kompozycji: cierpliwa jest, łaskawa jest, nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego nie cieszy się z niesprawiedliwości, współweseli się z prawdą, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję,wszystko przetrzyma.
27. Graver.Gifts
q27
28. Skarby Domowe
q28
29. Gminne Centrum Kultury w Białej
q29
30. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą.
31. Demotywatory
q31
32. Naklejkomania.pl
q32
33. Piotr Rubik – Cantobiografia – Miłość cierpliwa jest, lecz i nie cierpliwa – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.
34. Jest liściem na wietrze, Jest serca drżeniem i biciem, Miłość jest darem I całym jest życiem.
35. Sklep FantasyScrap
q35
36. 1Kor, 13, 1-13 Hymn o miłości 1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
37. Wydawnictwo Koinonia
q37
38. Odchodził od niej, kiedy tylko działo się w rodzinie coś niedobrego, tak jakby żenił się tylko na dobre… Gdy coś zaczynało dziać się w ich życiu, gdy bał się, ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: