Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Życie Jest Jak Tramwaj

1. Zresztą w jej zeznaniach jest, że widoczność zasłonił jej tramwaj z naprzeciwka i gdy zobaczyła dziecko, było już za późno.
2. Lao Che – Życie jest jak tramwaj – na żywo Męskie Granie 2011
Thank you for watching!
3. 2010 · Życie jest jak tramwaj Lyrics: Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma / Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia” / Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem / Dziś raczej nie.
4. Muzeum Warszawskiej Pragi
q4
5. Stacja Filipa
q5
6. Miasto miało zadbane ulice, tramwaj, życie kulturalne.
7. Zamiast toczyć się spokojnie, nawet czasem zahaczając o nudę, to co i rusz wpierdziela mi pod nogi jakieś kompletnie podupcone kłody.
8. Printmedia.pl
q8
9. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.
10. Głos Wielkopolski
q10
11. Kocham Wrocław
q11
12. Podpisano umowę na projekt trasy.
13. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
14. 10, 11:58 „nie udzielił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi” buhaha Dzieciakowi, który napisał ten artykuł nie udzielono lekcji języka polskiego – więc ja to zrobię „nie ustąpił pierszeństwa przejazdu”.
15. Tramwaj nr 4 przystanek popkultura
q15
16. Mrożący krew w żyłach filmik z wypadku pokazuje, jak roztargniona kobieta wra z z innym mężczyzną przebiega przez tory.
17. Super Express
q17
18. Olsztyn – WM.pl
q18
19. Łódź – Onet
q19
20. Przez życie blog
q20
21. Łódź.Wyborcza
q21
22. Demotywatory
q22
23. Kobieta, która wtargnęła pod jadący tramwaj była w ciąży i miała więcej szczęścia niż rozumu.
24. Gazeta Pomorska
q24
25. Tramwaj jest pojazdem dla literatury dość znaczącym: pod jego kołami zginął Berlioz w Mistrzu i Małgorzacie (potem do tego faktu, jak i do słynnego powiedzenia Hemingwaya życie jest jak tramwaj, odwoła się Skubas z Lao Che).
26. Poznałam sporo fajnych ludzi, codziennie nurkowałam i plażowałam, jedzenie było boskie, tak samo jak miejsca w których byłam.
27. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
28. Codzienny Poznań
q28
29. Polska Times
q29
30. Zerwanie trakcji w centrum miasta.
31. Łódź.Wyborcza
q31
32. Demotywatory
q32
33. Lao Che, w ramach trasy promującej najnowszy krążek „Soundtrack”, w czwartek zawitali także to Częstochowy.
34. Nowocześnie wyposażone i futurystycznie wyglądające tramwaje będą już wkrótce kursować po ulicy Piekarskiej.
35. Przed godziną 15 starsza posterunkowa Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że 87-letni mężczyzna zmarł.
36. MPK w Częstochowie ku przestrodze opublikowało nagranie zdarzenia, do którego doszło w ubiegłym tygodniu przy skrzyżowaniu al.
37. Targowek.info
q37
38. Takie rozwiązanie komunikacyjne mało kto już jednak pamięta, gdyż zlikwidowano je z początkiem lat siedemdziesiątych minionego wieku.
39. Gazeta Olsztyńska
q39
40. Prezentokracja
q40
41. Demotywatory
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: