Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Człowiek Planuje Pan Bóg Się Śmieje

1. Myślę, że ten tekst warto zakończyć cytatem z Tomka: 'Człowiek planuje, a pan Bóg się śmieje’ – dodaje w „PS” promotor Tomasza Adamka.
2. Jezus „Miłujcie się” | Stand-Up | 2019
Thank you for watching!
3. 2004 · Chcemy podmiotowej roli Polski w gospodarce, a nie peryferyjnej.
4. Demotywatory
q4
5. Jogin Śmiechu
q5
6. Dodaje, że nie szuka usprawiedliwień, ale jak ktoś bierze władzę, musi być przygotowany, że będzie jak w powiedzeniu: Kiedy człowiek planuje, to Pan Bóg się śmieje.
7. Parafia Rzymskokatolicka w Żukowie
q7
8. – To, że dochodzi do wyłudzeń podatku VAT, było wiedzą powszechną na tyle, że nie zastanawiałem się nawet, skąd o tym wiem.
9. WordPress.com
q9
10. Stanąłem u stóp wulkanu około południa, ktoś kto nigdy tu nie był, a słyszał historię Pompei i wie, że Góra nadal jest czynna może być zaskoczony ilością zabudowy na zboczu wulkanu.
11. Polskie Radio Zachód
q11
12. Na pytanie, czy jego decyzja jest uzależniona od wyników wyborów do parlamentu polskiego podkreślił, że każda decyzja, jeśli ma być poważna, musi być podjęta w ….
13. Trzecie Oko
q13
14. Listy ateistów
q14
15. Trzecie Oko
q15
16. Człowiek planuje, Pan Bóg się śmieje/ krzyżuje … Przeczytaj ten tekst do końca.
17. Zwierciadlo.pl
q17
18. Gość Niedzielny
q18
19. Gość Niedzielny
q19
20. DocPlayer.pl
q20
21. Wiara – WM.pl
q21
22. Ale jak człowiek planuje to Pan Bóg się śmieje Generalnie mało która klinika zajmuje się doszukiwaniem przyczyny za wszelką cenę.
23. Podczas sesji Rady Miejskiej, która odbyła się pod koniec listopada, radny Sylwester Kwiecień, złożył do prezydenta miasta Marka Materka interpelację w sprawie utworzenia w Starachowicach PARKU KULTURY.
24. Najpierw asteroida , a teraz Wielki Zderzacz, Czerwony, Księżyc i uchodźcy i aż 10 dniowa wizyta papieża za Wielkim Morzem w pobliżu dawnej Atlantydy.
25. Ale jak mawia Tomasz Adamek: – Człowiek planuje, Pan Bóg się śmieje, więc Damian nie powinien niczego planować tylko skupić się na walce z Robinsonem – powiedział przed MB Boxing Night: Wojna Domowa promotor MB Promotions.
26. Te indyjskie przysłowie znałem od kilku lat za sprawą książek jednego z moich ulubionych pisarzy Tiziano Terzaniego i, szczególnie w Indiach, często je sobie powtarzałem.
27. Za każdym razem, kiedy czytam prognozy dotyczące dowolnej sfery życia, która wykracza poza 10-15 lat, przypomina mi się powiedzenie, że kiedy człowiek planuje, Pan Bóg.
28. Mogę 2 grudnia opowiedzieć o swoich planach – zdradza.
29. Gdyby ktoś mi wcześniej przepowiedział, że tam pojadę, to pewnie popukałbym się w czoło i powiedział, że chyba prędzej do… Tybetu.
30. Polska Times
q30
31. Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Jak rozumiesz ten cytat ,,Jeśli chcesz rozśmie­szyć Bo­ga, opo­wiedz mu o twoich pla­nach na przyszłość”.
32. Jogin Śmiechu
q32
33. Rozrywka – Dziennik.pl
q33
34. Polsat Sport
q34
35. Chciałabym bardzo nadal mieć ochotę, zapał, skrupulatność, dyscyplinę, żeby pisać i żeby nagrywać.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: