Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Miłości Do Zwierząt

1. Zastanawiasz się, jak przekazać wyrazy sympatii drugiej osobie.
2. Manchester – Lubie Twoje Wlosy
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Ochrona zwierząt (1) Ochrona zwierząt – hasło powiązane z: życie, ochrona zwierząt, mem, cytaty o życiu, zwierzęta, bezbronne, besty, cytaty, obrazki, cytat.
5. Uczucia okazujemy na wiele sposobów, ale od wieków najlepszym wyborem są wierszyki na walentynki, cytaty o miłości, życzenia na walentynki, a dla osób z poczuciem humoru przysłowia o miłości.
6. Wyrwane z kontekstu
q6
7. Dzień, w którym po raz pierwszy ujrzałem jak do budynku śmierci doprowadzają dzieci, kobiety i mężczyzn przyprawił mnie prawie o obłęd.
8. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
9. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Kochamy Westy
q11
12. „Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek).
13. My, ser­ca, umiera­my na samą myśl o miłościach, które prze­padły na zaw­sze, o chwi­lach, które mogły być piękne, a nie były, o skar­bach, które mogły być od­kry­te, ale po­zos­tają na zaw­sze niewi­doczne pod pias­kiem.
14. Kochamy Zwierzaki
q14
15. Magazyn HIRO
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Tygodnik Polityka
q17
18. Cytaty.info
q18
19. Prowadzenie spraw związanych z programem opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganie bezdomności zwierząt.
20. Blog Petlife – petlifecurver.pl
q20
21. Samuel Butler „Psy kochają przyjaciół i gryzą wrogów, w odróżnieniu od ludzi, którzy niezdolni są do czystej miłości i zawsze muszą mieszać miłość z nienawiścią”.
22. Swiatobrazu.pl
q22
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. Świetnie napisana historia o oryginalnym zakończeniu, którą zdobi doskonała ścieżka dźwiękowa i genialna gra aktorska Zooey Deschanel i Josepha Gordon-Levitta.
25. Hasła ekologiczne, aforyzmy, wiersze, cytaty, złote myśli i sentencje, przysłowia o ekologii, ochronie środowiska, przyrodzie Ekologia stała się wyzwaniem XXI wieku.
26. Im mizerniejszy poziom duchowy, bezbarwniejsze moralne oblicze, większa troska o własny spokój i wygodę, tym więcej zakazów i nakazów, dyktowanych pozorną troską o dobro dziecka.
27. Przyjdzie czas, gdy ludzie tacy jak ja będą patrzyć na morderce zwierząt tak samo, jak teraz patrzą na mordercę ludzi.
28. Demotywatory
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. 27 lis 2018 – Odkryj tablicę Cytaty o koniach należącą do użytkownika kotmajam.
31. Zastanawiasz się, jak przekazać wyrazy sympatii drugiej osobie.
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Swiatobrazu.pl
q33
34. TenStickers
q34
35. Jest Pozytywnie
q35
36. Wykorzystywanie tajemnic autyzmu do rozszyfrowania zachowań zwierząt (2005) O śmierci, O ludziach, O myślach, O zwierzętach.
37. WielkieSlowa.pl
q37
38. Blog Petlife – petlifecurver.pl
q38
39. Ale kolce róży czujemy, gdy ją zrywamy, a kolce kobiety – kiedy mamy ją już jakiś czas.
40. Nic nie ogrzeje serca tak jak jego zimny nos, Dom bez psa jest tylko zwykłym mieszkaniem, Nasz dom jest.
41. Laboratorium WIĘZI
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: