Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Wspólnych Chwilach

1. Przyjaźń to największy skarb – zapewne wielu z nas może zgodzić się z tym stwierdzeniem, zwłaszcza osoby, które posiadają przyjaciela lub przyjaciółkę.
2. Kochana Przyjaciółko tobie to dedykuje. I Nightcore i Cytaty I
Thank you for watching!
3. Czy pozostać tu,czy zapomnieć o tych wszystkich chwilach,w których dałaś kiedyś mi a odbierasz dziś.
4. Myśli zerwane ze smyczy
q4
5. Poradnik NGO
q5
6. A jeśli macie zły dzień, jego zdystansowane wypowiedzi z pewnością poprawią wam humor i dadzą pozytywnego kopa.
7. Tydzień Wychowania
q7
8. Lub wysłane, po otrzymaniu wiadomości o śmierci przez kondolencyjne, karty Sympathy zawierające wypowiedzi odpowiednie żałoba, cytaty, powiedzenia lub kondolencje pocieszające wersety z poezją żal.
9. Pewnie nie raz słyszeliście o przypadkach osób, które zrobiły sobie chińskie tatuaże mające oznaczać znak zodiaku lub jakąś mądrość życiową, a naprawdę okazywały się tekstem w stylu “sajgonki wieprzowe bez ryżu”.
10. Świetny pomysł przeniesienia akcji na kartki książeczek dla dzieci, sprawdza się zarówno przy samodzielnym czytaniu, jak i wspólnych wieczornych chwilach przed snem.
11. Sentencje, cytaty i przysłowia związane ze wspomnieniami, pamięcią, pamiętnikami, przeszłością, czasem, zapominaniu, sklerozie, chwilach.
12. Myśli zerwane ze smyczy
q12
13. Bibelociarnia
q13
14. Do sufitu układam ten pieniądz, zobacz na co one wszystkie lecą.
15. Obrzędy, obyczaje oraz święta wyznaczają rytm życia każdego bez wyjątku członka społeczności lipeckiej, od dnia urodzin aż do śmierci, towarzysząc mu we wszystkich najważniejszych chwilach.
16. Pracownia Szczęścia
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Myloview.pl
q18
19. Tadeusz Komorowski (pseud.
20. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q20
21. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Metanoja.org
q23
24. Nigdy dla kogoś, dla czytelnika, nie pokazuje go nawet Hani czy Jurkowi Lisowskiemu, czy Wiesiowi – i jeżeli nawet będzie kiedyś drukowany, to nigdy o tym nie myślę, nie piszę go do druku – jedynie i wyłącznie dla siebie.
25. Pamięć o tych chwilach nie opuszcza nas nigdy, przeistaczając się w krainę wspomnień, do której daremnie usiłujemy przez.
26. The Mother Mag
q26
27. Moje zaproszenia
q27
28. Wiem, że nie zawsze byłam dobrym dzieckiem, ale nigdy nie przestałam Cię kochać, nigdy nie przestałaś być moim autorytetem.
29. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
30. Niezłe Aparaty
q30
31. Myśli zerwane ze smyczy
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Aforyzmy o szczęściu ( o_szczesciu ) Aforyzmy, Cytaty.
34. Lub wysłane, po otrzymaniu wiadomości o śmierci przez kondolencyjne, karty Sympathy zawierające wypowiedzi odpowiednie żałoba, cytaty, powiedzenia lub kondolencje pocieszające wersety z poezją żal.
35. Ready for Boarding
q35
36. Jak można zapomnieć o tych wszystkich wspólnych planach, wspomnieniach, cudownie spędzonych chwilach, wspólnych rozmów czy zdjęć.
37. Ale kiedy jesteś rodzicem, w gorączkowym harmonogramie, planowanie z wyprzedzeniem zapewnia, że ty i twoja walentynka możecie wymknąć się, by zrobić coś wyjątkowego.
38. Pracownia Artystyczna Vena
q38
39. Zamyslenie.pl
q39
40. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: