Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kobiety Są Jak

1. Nie tylko dlatego, że pilnują swojego skarbu i stale kontrolują, czy nie kręcą się koło niego konkurenci, mogący zagrozić ich planom, ale również dlatego, że ….
2. ARTUR GOTZ Kobiety są jak pierogi
Thank you for watching!
3. Bezuzyteczna.pl
q3
4. Jak na ironię są to najważniejsze zachowania, które warunkują sukces każdego lidera, niezależnie czy jest on kobietą czy mężczyzną.
5. Kiedyś na ćwiczeniach, na studiach, teatralnym szeptem stwierdziłam, że zadanie, które kolega na tablicy rozwiązuje jest proste jak budowa cepa (bo było proste a.
6. Archiwum Allegro
q6
7. Użytkowniczki szukają tu inspiracji, przeglądają najnowsze trendy w modzie, poznają nowinki ze świata urody, sprawdzają horoskop, piszą blogi.
8. I nie da się tych różnic ukryć… Długie nogi, zaokrąglone biodra, wyraźne piersi, symetryczne ciało i twarz to czynniki silnie skorelowane z urodą kobiety.
9. Oto największe hity, które kupicie w popularnych sieciówkach [trendy].
10. Smiesznosci.pl
q10
11. Przyjmuje się więc, że obrazy i filmy stworzone, by podniecać seksualnie, działają silniej na mężczyzn niż na kobiety.
12. Wiedza o tym, jak dogodzić kobiecie ręką oraz językiem, czyli jednym słowem, jak stymulować łechtaczkę, prowadzi nie tylko do orgazmu łechtaczkowego, ale i pochwowego.
13. Zespół Szkół Nr 4 w Dębicy im. Mikołaja Kopernika
q13
14. Meme Generator
q14
15. Zakazany-Humor.pl
q15
16. Kobiety zapatrując się jedna na druga , doszły do takiego stadium wyścigu miedzy sobą że już się pogubiły w tym swoim usamodzielnieniu:) Ich myśli skierowane są tylko ku temu by oszukać czas i być ciągle pięknymi :) śmiać się chce jak widzę te 30tki+ które popatrując na imprezach młode laski i udają ich poruszanie albo postrzeganie życia:) a wygląda to masakrycznie bo.
17. 85-letni Armani powiedział dziennikarzom: “Myślę, że nadszedł czas, abym powiedział, co myślę.
18. Demotywatory w Woleto.pl
q18
19. Pantofelek.pl
q19
20. Pantofelek.pl
q20
21. MegaHumor24.pl
q21
22. Bezuzyteczna.pl
q22
23. Demotywatory
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Demotywatory
q25
26. Memy – Jeja.pl
q26
27. Memy – Jeja.pl
q27
28. Niewątpliwie nawet najbardziej kochające się pary przeżywają chwile, kiedy jedno w drugim o wiele lepiej dostrzega wady niż cechy pociągające.
29. 2016 Musiały walczyć ze stereotypami, wciąż udowadniać, że nadają się do tej pracy, że są lepsze od.
30. Bezuzyteczna
q30
31. Wkurwia mnie, że bardzo dużo mówi się o tym, że faceci potrafią być skurwysynami, którzy stosują przemoc fizyczną, psychiczną, ekonomiczną i każdą po kolei.
32. Women’s Health
q32
33. Specially4u
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: