Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Napis Z Muru Alfabetycznie

1. Madeline wstukała kolejny kod, żeby otworzyć wielkie stalowe drzwi, nad którymi widniał napis z kutego żelaza: „Cursum Perficio”2.
2. Pih – Ulice bez jutra
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Dziennik Urzędowy
q4
5. , Translator alfabetu Morsa na Arduino, Bascom i cyrylica (rosyjskie/białoruskie) litery, Turbo Pascal – sortowanie wg.
6. ResearchGate
q6
7. Vdocuments.mX
q7
8. – cytaty tego autora – Zamyslenie.pl
q8
9. Joe Monster
q9
10. – cytaty tego autora – Zamyslenie.pl
q10
11. Joe Monster
q11
12. Joe Monster
q12
13. Kupiliśmy farbę, wygrzebaliśmy z piwnicy pędzel i zamalowaliśmy napis.
14. Fizyka Życia
q14
15. (napis na murze więziennym) Z powodu kwaśnych deszczy, wyrosły mi ogórki kiszone.
16. Grupa Projektowa ZERIBA
q16
17. Grupa Projektowa ZERIBA
q17
18. Za to mogę ci powiedzieć, że tamten chłopak miał czerwony T-shirt i białe dżinsy i że ujął mój kucyk w swoje palce ze słowami: „Bardzo ładne”.
19. (napis na murze więziennym) Z bogiem przeciwko kościołowi.
20. Ten serwis jest bezpieczny: do jego produkcji nie użyto ani miligrama glutenu, nie zawiera też sztucznych barwników oraz glutaminianu sodu.
21. Mbc.cyfrowemazowsze.pl
q21
22. Lepiej z chuja zrobić skręta niż z Wałęsy prezydenta Lepiej z pizdy nie wychodzić niż lodziarzem się urodzić.
23. Joe Monster
q23
24. Członkiem NATO może zostać „każde inne państwo europejskie, które jest w stanie realizować zasady niniejszego traktatu i wnosić wkład do bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego”.
25. Zbiór napisów, cytatów i sentencji z różnych miejsc: dzwony, klasztory, katafalki, amfiteary, posadzki, graffiti, mury, zegary słoneczne, ściany.
26. W jaich sklepach mozna kupic rainbow loom oraz paczki z gumkami.
27. Joe Monster
q27
28. You’ll be free (napis na murze wieziennym) Z księdzem bez grzechu z lekarzem zdrowo Z powodu kwaśnych deszczy, wyrosły mi ogórki kiszone.
29. Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki …
q29
30. , Translator alfabetu Morsa na Arduino, Bascom i cyrylica (rosyjskie/białoruskie) litery, Turbo Pascal – sortowanie wg.
31. Archiv.ub.uni-heidelberg.de
q31
32. Joe Monster
q32
33. Bez sukienki tylko na szyii miała wieiec z kokardą na krórej był napis ” Zostaniesz na zawsze w naszej pamieci.
34. Dziennik Urzędowy
q34
35. – cytaty tego autora – Zamyslenie.pl
q35
36. Figura ustawiona jest na ozdobnym beczkowatym cokole z 1769 roku, na którego przedniej stronie umieszczono łaciński napis, przedstawiający losy figury JN z 1713 roku.
37. Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli.
38. Joe Monster
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: