Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Pożądanie Cytaty

1. Pożądam ciebie z każdą chwilą coraz bardziej Dzień ustępuje nocy Po burzy nastaje cisza Ty nigdy nie nikniesz z mych myśli Dotykam głodnymi dłońmi ciała Smakuję twych ust Patrzę prosto w oczy delektując się miłości spełnieniu Ustami całuję ramiona Sól ….
2. ღ♥ّۣۜღ BALLADA DER SEHNSUCHT ღ♥ّۣۜღ BALLADA O TĘSKNOCIE ღ♥ّۣۜღ
Thank you for watching!
3. „Pożądanie mieszka w szafie” to jedna z moich ulubionych książek polskiego pisarza.
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q4
5. Cytaty.info
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. Miłość to pasja
q8
9. Miłość to tylko poetyczne określenie pożądania, ale pożądanie nie mające w sobie nic z poezji nie jest godne zwać się miłością.
10. 1 konto Pożądanie Zeszyt z tekstami użytkownika PaulinaS Jeden tekst Cytaty.
11. Psycholog Wojciech Wypler
q11
12. Pożądanie – hasło powiązane z: uczucia, miłość, cytaty o miłości, wstrzemięźliwość, pożądanie, cytat, mem, cytaty, ciało, memy, aforyzmy, sentencje.
13. Pragnienia zgodne z wolą Bożą prowadzą do szczęścia i dobrobytu, a przede wszystkim zapewniają życie wieczne.
14. Były cudownymi, szczęściodajnymi, oszałamiającymi przejawami boskości, narzędziami rozkoszy zbyt potężnych, aby można je zmierzyć, zbyt dojmujących, aby można je wytrzymać, i zbyt wykwintnych, aby mógł z nich korzystać zwykły, niegodny mężczyzna.
15. Mindcoaching.pl
q15
16. Rośnij w Siłę
q16
17. Zupa z kościotrupa. – Soup.io
q17
18. Pożądanie – hasło powiązane z: pożądanie, wyrzuty sumienia, wstyd, życie, zakłopotanie, miłość, besty, obrazki, gorycz, cytaty o życiu, nienawiść.
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Z pasją o dobrych książkach
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. ….. na Cytaty – Zszywka.pl
q24
25. Memy, śmieszne obrazki, demotywatory, besty, kwejki, humor …
q25
26. Kobietkowo.pl
q26
27. Archiwum Allegro
q27
28. Pożądam ciebie z każdą chwilą coraz bardziej Dzień ustępuje nocy Po burzy nastaje cisza Ty nigdy nie nikniesz z mych myśli Dotykam głodnymi dłońmi ciała.
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
30. Każda miłość od czegoś się zaczyna, wiele związków zaczyna się tak zwaną miłością od pierwszego wejrzenia, czyli zakochaniem, inne rodzą się z przyjaźni.
31. Szczyt miłości, wierności i stałości – kiedy zdradza się żonę z kobietą podobną do niej.
32. Zwycięży opętanie Zamknęłam drzwi i oczy Nikt już więcej na mnie nie spojrzy Chyba nie zasłużyłam na idee samoistnego bytu ideałem nie próbuj się odezwać wole słuchać ciszy niż wciąż tego samego zdania „będzie wszystko dobrze” Na pewno coś.
33. Kto ją posiada, ten może pozwolić sobie na piękny zbytek sceptycyzmu: gdyż jest dość pewny, dość mocny, dostatecznie do niej przywiązany.
34. Masz otwarte serce, czujesz synergię, wchłaniasz energie Z istnienia, z tego wszystkiego co Cię otacza, wzbierasz W Sobie intensywność odczuć, pobudzasz zmysły.
35. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem, w pełni świadomi, wyczekując najbardziej dogodnej chwili, by przyjąć błogosławiony dar losu.
36. W rolach głównych Sophie Marceau i François Cluzet, więc jeśli ktoś na ekranie widział ich wcześniej, to wie, że i na „Pożądanie….
37. MEMy – Tapety na Pulpit
q37
38. Pożądanie – hasło powiązane z: uczucia, miłość, cytaty o miłości, wstrzemięźliwość, pożądanie, cytat, mem, cytaty, ciało, memy, aforyzmy, sentencje.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: