Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Leonard Cohen Cytaty

1. Tak jego koncerty 31 lat temu w Polsce opisał Witold Turant, „Ten sam Leonard Cohen”, Katolik nr 15/1985 „(…) Koncert w Zabrzu rozpoczął się jednym z dawniejszych utworów poety „The Bird On The Wire” – melancholijną balladą o człowieku, który bronił swej niezależności.
2. Edyta Geppert – Ty, Panie (Thou, Lord)
Thank you for watching!
3. Popbookownik
q3
4. Podobnie jak w przypadku pozostałych kompozycji z płyty Ten New Songs, jako współautorka przypisana jest amerykańska piosenkarka Sharon Robinson, którą wraz z.
5. Placówka postępu – WordPress.com
q5
6. Kaprys JoAnny
q6
7. Muzycznie bardzo dużo czerpie z akustyki i muzyki folkowej.
8. Cytaty Ireny Santor „Nauczono mnie stać sztywno, bez ruchu, na zasadzie: minimum środków, maksimum wyrazu.
9. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Cohen Leonard.
10. Forum – Gazeta.pl – Gazeta
q10
11. Niezłomni.com
q11
12. ] teraz mógł zaśpiewać i zaśpiewał, powiedział coś, co mówi ktoś, kto żył.
13. Ksiegarnia Fundacji Wschod-Zachod
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Wyznał, że przez dwadzieścia lat znajomości z Edith przespał się z nią pięć.
17. Aforyzm autora Leonard Cohen o treści: Jednym z powodów, dla jakich mamy wojny, jest to, że starsi mężczyźni wysyłają na śmierć mężczyzn młodszych, żeby nie konkurowali.
18. Women’s Health
q18
19. Leonard Cohen – Płomień 30 października ukaże się Płomień – zbiór wierszy, piosenek i fragmentów notatników Leonarda Cohena wybranych przez autora do publikacji kilka miesięcy przed śmiercią, w przekładzie Daniela Wyszogrodzkiego.
20. Demotywatory
q20
21. News – O.pl Polski Portal Kultury
q21
22. Cohena w polskiej wersji językowej :) Vika Stefańska – wokal Łukasz Kowalski – gitara Krystian Karpiński – bas www.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Lubimy Czytać
q25
26. Cohen.ugu.pl
q26
27. Demotywatory
q27
28. Tak jego koncerty 31 lat temu w Polsce opisał Witold Turant, „Ten sam Leonard Cohen”, Katolik nr 15/1985 „(…) Koncert w Zabrzu rozpoczął się jednym z dawniejszych utworów poety „The Bird On The Wire” – melancholijną balladą o człowieku, który bronił swej niezależności.
29. Kanadyjskim poetą, pisarzem i piosenkarzem tworzącym muzykę w swoistym stylu łączącym piosenkę autorską z folk rockiem.
30. Leonard Cohen, cieszący się uznaniem na całym świecie poeta i piosenkarz, należy do legendarnych artystów naszych czasów, a jego twórczość nie przestaje zaskakiwać.
31. Kanadyjskim poetą, pisarzem i piosenkarzem tworzącym muzykę w swoistym stylu łączącym piosenkę autorską z folk rockiem.
32. Był kanadyjskim poetą, pisarzem i piosenkarzem tworzącym piosenki autorskie oraz ….
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Leonard Norman Cohen – kanadyjski poeta, pisarz i piosenkarz tworzący w stylu piosenki autorskiej w gatunku folk rock.
35. Demotywatory
q35
36. Mieszkaniec 'Wieży Pieśni’, którego płyty powinny być sprzedawane z żyletkami.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: