Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Słowach

1. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
2. Mądre słowa Puchatka – cytaty
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Pochodził z uszlachconej rodziny żydowskiej, był synem barona Benona de Tusch-Letza i Adeli z domu Safrin.
5. SlidePlayer
q5
6. Najtrafniej wspominał fenomen charyzmy Piłsudskiego Mikołaj – syn króla Rumunii Ferdynanda – po pierwszej wizycie Marszałka w Rumunii w 1922 roku.
7. SlidePlayer
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Na temat słów i ich prawdziwej mocy mówią liczne dzieła poetyckie i literackie.
10. Antoine de Saint-Exupéry w bardzo prostych słowach mówi o niezwykle ważnych i trudnych rzeczach, w czym można upatrywać się sukcesu jego opowiadania o chłopcu poszukującym miłości i przyjaźni.
11. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q11
12. Mieszkajmodnie.pl
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q15
16. Cytaty, powiedzenia, aforyzmy, sentencje – już prawie 6.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Jest Pozytywnie
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Ale jeśli jest w tym prawdziwa miłość, o której się nie gada i nie rozgłasza na wszystkie strony świata, którą czuć i którą się okazuje.
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Kobieta – Dziennik.pl
q24
25. Niezłe Aparaty
q25
26. Cytaty o: apetyt bieda bogactwo bóg cel cierpienie czas człowiek dawanie droga działanie dzielenie jedzenie kochać kłamstwo ludzie miłość mądrość owoc pesymizm posiadanie praca prawda prawnicze prezent przeszłość przyjaźń przyszłość radość raj samodyscyplina serce smutek starość szczęście ucieczka uśmiech wartość.
27. ” – Ivo Andrić „Dzieci nie myślą ani o tym, co było, ani o tym, co będzie, ale cieszą się chwilą obecną, jak mało kto potrafi.
28. NaklejkiOzdobne.pl
q28
29. Jednak przyczynia się ono również do wielu dobrych, o których się nie mówi.
30. Wszystkie teksty Cytaty Aforyzmy Myśli Anegdoty Życzenia Wiersze Erotyki Fraszki Haiku Limeryki Piosenki Opowiadania Listy Dzienniki Felietony Recenzje.
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q32
33. Wierzą oni, że gdy zdobędą to i tamto wtedy dopiero do ich życia zawita szczęścia.
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Będzie potrzebował chóru wielu głosów obwieszczających słowa prawdy i zwiastujących uzdrowienie, którego wyczekują miliony.
36. Dobre słowa
q36
37. Szopeneria.pl
q37
38. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Francuzów Greków Irlandczyków Niemców Polaków Portugalczyków Rzymian Włochów.
39. Nawet założyłam sobie specjalny notatnik, żebym mogła wszystko trzymać w jednym miejscu: cytaty, wycinki z gazet, teksty piosenek, po prostu rzeczy, o których bym nie chciała zapomnieć.
40. Wiadomości – Gazeta
q40
41. Gdy ty widzisz w tych słowach, coś oczywistego, ktoś inny może właśnie odkrywać w nich bramę do lepszego jutra.
42. Jedni narzekają, że to trudne, bo więcej w tym wszystkim komercji niż prawdziwego sensu, inni nie mogą się doczekać Bożego Narodzenia.
43. Piękne cytaty
q43
44. Jest Pozytywnie
q44
45. Zamyslenie.pl
q45
46. Autor: Cyprian Kamil Norwid, Rzecz o wolności słowa.
47. Być, albo nie być, oto jest pytanie… Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży… Prawdziwa cnota krytyk się nie boi… „Czemuż chcesz do jutra odkładać swe postanowienie.
48. Zamyslenie.pl
q48
49. To jest lista subiektywna, ale przyznasz, że coś magicznie pięknego jest w poniższych słowach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: