Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Sobie Samym

1. O stylu życia z maksymą Festina lente na ustach napisałam tu (na swojej stronie autorskiej), a ma to związek z dzisiejszym dniem (Światowym Dniem Powolności).
2. Sarsa – Motyle i ćmy
Thank you for watching!
3. Rośnij w Siłę
q3
4. Tego typu cytaty mówią nie tylko o samym życiu, ale również o naturze człowieka, losie, ludzkiej egzystencji.
5. ASZdziennik.pl
q5
6. Manufaktura Radości
q6
7. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
8. Pl – Największy Zbiór Cytatów, Złotych Myśli i Sentencji w Polskiej Sieci.
9. Aforyzm autora Wolter o treści: Pycha małych polega na ciągłym mówieniu o sobie samym, pycha wielkich na niemówieniu o sobie nigdy.
10. Droga do prostego życia
q10
11. Jedyne, co o nim wiemy, to relacje jego ucznia Platona (w postaci spisanych dialogów) oraz Ksenofonta, a także przekazy Arystotelesa, Arystofanesa i historyków greckich.
12. Nondualizm.pl
q12
13. Cytaty, które przypominają nam, że życie jest piękne, sprawiają, że zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy na tym świecie, aby być szczęśliwymi.
14. Primo Cappuccino
q14
15. Przewodnik duchowy
q15
16. Razem w górach
q16
17. Zamiast toczyć wojnę ze złem, wylecz tego psa zdychającego w rowie i tym samym otrzyj łzy sobie samemu.
18. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
19. Psychozytywnie.pl
q19
20. Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.
21. Wesele z klasą
q21
22. Doradztwo Biznesowe
q22
23. Co najwyżej można się spodziewać od życia odrobiny wiedzy o sobie samym, która przychodzi za późno i jest źródłem niewyczerpanych żalów.
24. Dzisiaj kocham Cię jeszcze bardziej niż wczoraj, a nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo kochałem Cię wczoraj.
25. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q25
26. Manufaktura Radości
q26
27. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q27
28. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Jest Pozytywnie
q30
31. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
32. Vademecum Blogera
q32
33. Wszystkie moje bziki
q33
34. Jedni narzekają, że to trudne, bo więcej w tym wszystkim komercji niż prawdziwego sensu, inni nie mogą się doczekać Bożego Narodzenia.
35. Zamyslenie.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: