Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Siła Człowieka

1. Rozważ problem i uzasadnij swoje zdanie odwołując się do podanego fragmentu Lalki, całego utworu Bolesława Prusa oraz innego tekstu kultury.
2. moviewam (7): Siła człowieka
Thank you for watching!
3. Katolickie Liceum i Szkoła Podstawowa w Zawierciu
q3
4. Podobne codzienne obserwacje, pomijające opór i siłę wyporu powietrza, przekonały greckiego filozofa Arystotelesa, że proces spadania jest zależny od „natury” przedmiotu.
5. Ruszająca winda w dół), Gx− siły działają wzdłuż sylwetki stojącego człowieka, ….
6. Autor, zwrócił szczególna uwagę, na kontrast pomiędzy przerażonymi ludźmi, a morzem.
7. Przemyślenia polonistki
q7
8. Gość Niedzielny
q8
9. Rozważ problem i uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do podanego fragmentu Lalki, całego utworu Bolesława Prusa oraz innego tekstu kultury.
10. Potrzebuję znać siłę w [N] ludzkiej ręki, oczywiście u każdego jest to inna wartość, ale może ktoś z Was spotkał się z tym zagadnieniem.
11. Nie świadczy o niej również umiejętność znoszenia przeciwności życia ani całego zła, jakie są nam w stanie wyrządzić inni.
12. Wewnątrz tego dużego jajka znajdują się linie siły i energii, promieniujące we wszystkich kierunkach i odzwierciedlające myśli, uczucia, zdrowie i potencjał człowieka.
13. Gadżetomania
q13
14. Przyjmuje się, że maksymalna siła ugryzienia człowieka wynosi 500-700 Newtonów, choć są przypadki, że niektóry ludzie cierpiący na nocne zaciskanie szczęk potrafią wygenerować siłę ….
15. Kasiula781 – Flog.pl
q15
16. Fakty – TVN24
q16
17. Jednym z przykładów negatywnego wpływu tej dolegliwości na człowieka jest cierpienie Kostylewa w sowieckich gułagach opisane w „Innym świecie” Gustawa Herlinga – Grudzińskiego.
18. Prawdą jest jednak, że „siła woli” jest koncepcją, która niesie ze sobą wiele kontrowersji.
19. Kobieta, widoczna na karcie, utożsamiana jest z wyższym „ja” człowieka, a poskromione przez nią dzikie bestie można odnieść do ukrytych pragnień i namiętności człowieka, które nieustannie musi mieć pod kontrolą.
20. Tygodnik Idziemy
q20
21. Demotywatory
q21
22. Zjawiskowa.pl
q22
23. Na potrzeby niniejszego artykułu, przedstawię uproszczony schemat, wg którego zdolności motoryczne dzielą się na kondycyjne i koordynacyjne.
24. Wyborcza.pl
q24
25. Rozważ problem, analizując podany fragment i odwołując sie od wybranego dramatyu antycznego oraz innego tekstu kultury.
26. Na podstawie stasimon pierwszego możemy postawić tezę, że człowiek jest najpotężniejszą siłą i jednocześnie najsłabszą jednostką.
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Portal dla ciekawych świata
q28
29. Zaś słabość to antonim siły – to właśnie brak energii, silnej woli albo inaczej słaba strona człowieka.
30. Jednak geny oraz środowisko, w jakim urodził się człowiek, wpływają znacząco na los jednostki.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: