Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Sobie

1. Prezentujemy setki różnych unikalnych opisów do zdjęć, które doskonale opisują stan wewnętrzny i to o czym wszyscy myślimy, ale nikt nie chce mówić.
2. Smutne cytaty #6
Thank you for watching!
3. Dzisiaj kocham Cię jeszcze bardziej niż wczoraj, a nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo kochałem Cię wczoraj.
4. Demotywatory
q4
5. Piszę, bo chcę
q5
6. Przewodnik duchowy
q6
7. 21 stycznia 1924 w Gorkach Leninowskich pod Moskwą) – rosyjski polityk, organizator i przywódca rewolucji październikowej, a następnie pierwszy przywódca Rosji.
8. Takie słowa słyszę co dnia, choc moje życie o dziwo, w najlepsze trwa.
9. ” „Zawsze przebaczaj swoim wrogom: nic nie zdoła bardziej ich rozzłościć.
10. Głupi mędrek”, „Chciałam za mąż wyjść czym prędzej, By nie zostać całkiem w nędzy – Ów majątek zapisany Na czas tylko był mi dany”.
11. Sprawdzone cytaty
q11
12. Miasto Dzieci
q12
13. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
14. Vademecum Blogera
q14
15. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Kołobrzeg Wiary
q17
18. Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.
19. Niejedzznami.pl
q19
20. Sprawdzone cytaty
q20
21. Kiedy pozytywne emocje nas rozpierają, ale trudno nam je wyrazić, z pomocą przyjdą cytaty o szczęściu.
22. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
23. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
24. Zamyslenie.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
27. Cytaty o szczęściu, dzięki którym, przestaniesz je sobie wreszcie odbierać… Do wszystkich warunków szczęścia brakuje najczęściej jednego, który trzeba przynieść ze ….
28. To jest właśnie Miłość , która sprawia, że ta wyjątkowa para poślubić się chce.
29. Przez następujące frazy: cytaty które wzmocnią twoją pewność siebie, pewność siebie cytaty, wiara w siebie sentencje, cytaty dodające siły, cytaty podnoszące na duchu, cytaty o byciu silnym, pewność cytaty, cytaty o pewności siebie.
30. Cytaty o ludziach, Cytaty o życiu-Ślady po sobie-ludzie, ślady.
31. Naklejkolandia
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: