Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Książkach

1. MYŚLI, CYTATY, AFORYZMY I PRZYSŁOWIA O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE „Książki – okręty myśli żeglujące po oceanach czasu o troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie” Francis Bacon „Książka jest przyjacielem, który nigdy nie oszukuje.
2. Co to, kto to? – CYTATY
Thank you for watching!
3. Zapytaj – Onet
q3
4. Carlos Ruiz Zafón Cień wiatru Miasto cieni, 1954, 25 229 Julián Carax Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
5. Antoine de Saint-Exupéry w bardzo prostych słowach mówi o niezwykle ważnych i trudnych rzeczach, w czym można upatrywać się sukcesu jego opowiadania o chłopcu poszukującym miłości i przyjaźni.
6. Książka jest doskonałym motywatorem i poradnikiem dla kogoś kto chce wyruszyć w swoją pierwszą podróż bez biura podróży i przeżyć niezapomnianą przygodę życia.
7. Liceum im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
q7
8. „To niesa­mowi­te, jak wiel­ka jest różni­ca po­między czy­taniem o czymś, ogląda­niem o tym filmów, a doświad­cze­niem te­go w praw­dzi­wym życiu, nie uważasz.
9. Z-ksiazek.tumblr.com
q9
10. Strona zawiera cytaty, aforyzmy i myśli z różnych książek i wierszy wybrane w sposób czysto subiektywny.
11. Gdy się ktoś zaczyta… „Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra…” Henryk Sienkiewicz.
12. Wisława Szymborska Zobacz wszystkie książki autora Wisława Szymborska Wisława Szymborska Cytat 19 stycznia 2020 roku, godz.
13. Przewodnik duchowy
q13
14. Mocne cytaty
q14
15. Już 10 marca swoją premierę będzie miała „Kobieta w masce”.
16. Liceum im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
q16
17. Cytaty o książkach: Aby istnieli wielcy poeci, muszą być wielcy czytelnicy Whitman Autor pisze tylko połowę książki, druga połowa należy.
18. Details Hits: 1042 CIEKAWE CYTATY O KSIĄŻCE ” Kto czyta książki, żyje podwójnie” Umberto Eco ” Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów” Kartezjusz „Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.
19. Head Divided
q19
20. Zagubiona w słowach
q20
21. Zabawne cytaty o książkach, które pojawiły się kilka tygodni temu (TUTAJ) bardzo wam się podobały, z czego się bardzo cieszę.
22. Zaczarowana Książka
q22
23. Pasja Tradingu
q23
24. Zabieram się do niej kolejny raz, bo historia Armanda, który zakochuje się w kurtyzanie z wzajemnością, ale zostają rozdzieleni.
25. Zagubiona w słowach
q25
26. „Książki sprawiają, że opisywane w nich historie i wyrażone opinie stają się twoimi i po skończonej lekturze nie jesteś już tym samym człowiekiem, jakim byłeś, kiedy ją zaczynałeś.
27. Rośnij w Siłę
q27
28. Z tej okazji, aby zwrócić uwagę społeczności szkolnej na to szczególne miejsce, zorganizowano konkurs na rymowankę promującą książkę, czytanie i korzystanie z ….
29. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat książek.
30. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat książek.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: