Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Zaufanie

1. Zaufanie wobec jakiegoś obiektu jest to wiedza lub wiara, że jego działania, przyszły stan lub własności okażą się zgodne z naszym życzeniem.
2. Smutne cytaty o życiu i miłości😖💔
Thank you for watching!
3. Psycholog Wojciech Wypler
q3
4. Zaufanie do ukochanej osoby tracimy najczęściej wtedy, gdy zaczynamy obawiać się, że ktoś inny może wydać mu się bardziej atrakcyjny i pociągający od nas, gdy przestajemy wierzyć w siebie i zaczynamy myśleć, że nasz partner może znaleźć sobie kogoś innego.
5. Zbiór 9 cytatów sławnych ludzi w kategorii Zaufanie.
6. Jeśli wzajemne zaufanie kobiety i mężczyzny jest problemem, to ich związek zaczyna przeradzać się w więzienie i jest skazany na kryzys i rozpad.
7. Psycholog Wojciech Wypler
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q9
10. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Dobre słowa
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Człowiek ślepy, który ma oczy, aby widzieć i oceniać to, co postrzega, ale rozmyślnie idzie po omacku, zamknięty w swoim egotyźmie – ….
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Oczywiście, że zawiedzione zaufanie w miłości okazuje się porażką i pozostawia po sobie tylko rumowisko, czyli jak to napisałeś stertę cegieł.
22. 52 – 53) Zaufanie jest fundamentalnym warunkiem realizacji procesów wymiany, które ze względów ekonomicznych, społecznych i prawnych muszą mieć charakter.
23. 21 stycznia 1924 w Gorkach Leninowskich pod Moskwą) – rosyjski polityk, organizator i przywódca rewolucji październikowej, a następnie pierwszy przywódca Rosji.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Maryjo, Matko moja i Pani moja, oddaję Ci duszę i ciao moje, życie i śmierć moją, i to, co po niej nastąpi.
26. Temat: Cytaty dla skutecznych menedżerów Aby firma była ukierunkowana na klienta, nie musi być wyposażona w najnowsze technologie i narzędzia internetowe.
27. Zaufanie, solidarność i odpowiedzialność, te trzy filary, które są ukrytą podstawą naszego bycia w świecie, one się teraz trzęsą i grożą zawaleniem.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Wiara to codzienne, praktyczne zaufanie i poddanie się woli jedynie wiarygodnego – Chrystusa.
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Jest cennym dobrem, ponieważ jest to najpiękniejszy aspekt przyjaźni i najsilniejsza więź w relacji z drugim człowiekiem.
33. Zaufanie, solidarność i odpowiedzialność, te trzy filary, które są ukrytą podstawą naszego bycia w świecie, one się teraz trzęsą i grożą zawaleniem.
34. Justyna Kaczorowska
q34
35. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q35
36. Codziennie z Nim – WordPress.com
q36
37. Psycholog Wojciech Wypler
q37
38. Dobre słowa
q38
39. Zaufanie – hasło powiązane z: obrazki, mem, memy, aforyzmy, cytaty o życiu, sentencje, zaufanie, cytaty, cytat, besty, życie, bliskość, cytaty o przyjaźni.
40. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q40
41. Sam/a piszesz i chciał(a)byś podzielić się swoją twórczością.
42. فيسبوك – Facebook
q42
43. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Belgów Brazylijczyków Brytyjczyków Chińczyków Francuzów Greków Hiszpanów Holendrów Irlandczyków Kanadyjczyków Niemców Polaków Rosjan Rzymian Szkotów Włochów Żydów.
44. Ludzie okazują zaufanie, kiedy mówi się im, że coś się stanie, i tak się dzieje.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: