Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Sumienie Cytaty

1. Sumienie – w niektórych religiach i nurtach etycznych wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło, a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi.
2. Taco Hemingway – Marmur [cały album] – prod. Rumak
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. „Są ludzie, których zdemoralizować może nawet literatura dziecięca, którzy z rozkoszą odszukują pikantne powiedzonka w psałterzu i przypowieściach salomonowych, ale są też tacy, którzy im głębiej poznają życiowe błoto, tym stają się czystsi.
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Zamyslenie.pl
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Wiara ST skupia się przede wszystkim na relacji Izraela do Boga i dlatego grecka idea sumienia jako refleksji nad samym sobą zajmuje w starotestamentowych tekstach mało miejsca.
12. Demotywatory
q12
13. Możesz dodać je do naszego serwisu – Cytaty24.
14. Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: sumienie (myśli).
15. Logika natury i bezspornego podejścia do moralności, została anulowana i przemieniona w poprawność polityczną, która wyrażana jest poprzez powszechne znaki rażenia tj : nowa wolność wymaga niedyskryminacyjnego podejścia do użytecznej patologi, kreatywnego zła, czy ciągle potrzebnej dekonstrukcji słowa, myśli i.
16. Znasz cytaty z kategorii: Sumienie których nie ma w naszym serwisie.
17. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q17
18. Kiedy twoje sumienie mówi ci, że czyn jest zły, nigdy nie pytaj o radę kogoś, kogo uważasz za słabszego od siebie, aby przyznał rację twojej słabości.
19. Przewodnik duchowy
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. MEMy – Tapety na Pulpit
q22
23. Zapytaj – Onet
q23
24. Ukarać można tylko ludzi, którym w jakiś sposób można odebrać ich nadzieje lub odciąć od czegoś, co jest dla nich ważne, którzy martwią się tym, co myślą o nich inni.
25. Przykazania pana Cogito, czyli najlepsze cytaty z Herberta small, Przykazania pana Cogito, czyli najlepsze cytaty z Herberta, Zbigniew Herbert, Dom pracy twórczej ZLP, 1972, fot.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Demotywatory
q27
28. MEMy – Tapety na Pulpit
q28
29. Johann Nestroy Recepta na złoto: Weź zuchwałość, impertynencję, podstęp, egoizm, pięć długich palców, dwa wielkie wory, malutkie sumienie, zawiń to wszystko w liberię, a w ….
30. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
31. „Sumienie można ukryć przed obcymi, ale nie przed sobą, uciec od własnego sumienia jest tym samym, co ucieczka od samego siebie – jedno i drugie zawsze nas dogoni.
32. Cytaty świętych i błogosławionych, cytaty z książek i prasy katolickiej, myśli z wartościowych chrześcijańskich książek.
33. Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.
34. Sumienie Cytaty Zebrane cytaty o sumieniu 51 cytatów Cytaty.
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Sumienie nie składa się z zasad, nie jest doktryną ani ideologią, jest raczej polem wrażliwości, wewnętrzną instancją, której obecność znamy, gdyż ujawnia się w doświadczeniu, coś nakazuje albo czegoś zakazuje.
37. MEMy – Tapety na Pulpit
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: