Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Einstein O Bogu Cytaty

1. Albert Einstein cytaty – dziś specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze cytaty Alberta Einsteina w jednym miejscu Albert Einstein cytaty o ludzkości.
2. JEST CI SMUTNO? JEZUS CIĘ KOCHA ! CYTATY z PISMA ŚWIĘTEGO :)
Thank you for watching!
3. Znani chrześcijanie – WordPress.com
q3
4. W Princeton w USA) – jeden z największych fizyków-teoretyków XX wieku, twórca ogólnej i szczególnej teorii względności, współtwórca korpuskularno-falowej teorii światła.
5. Racjonalista TV
q5
6. Medium Publiczne
q6
7. PBW w Katowicach Filia w Bytomiu – Pedagogiczna Biblioteka …
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Demotywatory
q9
10. Najciekawsze wypowiedzi Alberta Einsteina na tematy najważniejsze i ważne: o śmierci, rodzinie, przyjaciołach, judaizmie, pacyfizmie, polityce, bogu i nauce.
11. Gość Niedzielny
q11
12. Demotywatory
q12
13. 0 Albert Einstein Pomnik noblisty w Waszyngtonie List genialnego fizyka i myśliciela Alberta Einsteina, w którym przedstawił swoje poglądy dotyczące Boga i religii będzie sprzedany w tym miesiącu na aukcji internetowej.
14. SlidePlayer
q14
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Blog Pielgrzyma – Pielgrzymek
q17
18. Quotes of Famous People
q18
19. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q19
20. Albert Einstein Arthur Schopenhauer Arystoteles Audrey Hepburn Bob Marley Bruce Lee Budda Charles Bukowski.
21. Facetem jestem i o siebie dbam
q21
22. Chrzescijanin.pl
q22
23. Twojmotywator.pl
q23
24. Grzegorz Cuber
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Demotywatory
q26
27. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
28. Forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego
q28
29. Demotywatory
q29
30. Albert Einstein – niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia, jeden z największych fizyków-teoretyków XX wieku, twórca ogólnej i szczególnej teorii względności, współtwórca korpuskularno-falowej teorii światła, odkrywca emisji wymuszonej.
31. Na aukcjach, od czasu do czasu, pojawiają się listy i manuskrypty Einsteina, ale te o wielkim znaczeniu nie pojawiają się często.
32. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q32
33. Na aukcji internetowej zostanie sprzedany w tym miesiącu list o Bogu i religii napisany przez genialnego fizyka, odkrywcy teorii względności Alberta Einsteina.
34. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
35. Dobre Wiadomości
q35
36. Zostawił po sobie nie tylko teorię względności, ale i niezliczone sentencje o otaczającym go świecie, nauce, a także o nim samym.
37. Wcześniej typowano, że wystawiony na aukcji Nowym Jorku tekst osiągnie cenę między 1 a 1,5 mln.
38. Myśli – dnia
q38
39. Dodaj autora do ulubionych w menu strony • Albert Einstein a inne osoby: cytaty o Albercie Einsteinie • Narodowości: Żydowska • Niemiecka • Data urodzenia: piątek, 14 marca 1879 • Data.
40. Joe Monster
q40
41. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
43. » O Bogu » O bólu i cierpieniu » O chorobie » O cnocie i moralności » O czasie » O człowieku » O demokracji » O dobrach » O dzieciach » O entuzjazmie » O filozofii i myśli » O gadatliwości » O głupocie » O honorze » O humorze » O kłamstwie » O kobietach » O krytyce » O lenistwie » O malarstwie » O ….
44. Albert Einstein Nie potrafię wyobrazić sobie Boga, który nagradza i karze istoty przez siebie stworzone, lub Boga obdarzonego wolną wolą na podobieństwo nas samych.
45. … na Cytaty – Zszywka.pl
q45
46. Religie – Wiara.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: