Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Samotność Cytaty

1. Samotność – cytaty, aforyzmy czy powiedzenia powstają na jej temat niemal każdego dnia.
2. Smutne cytaty o samobójstwie
Thank you for watching!
3. Samotność jest wyborem serca, a nie stanem, na który jesteśmy skazani.
4. Opuszczony w ten wieczór ateista czuje się jak zostawiony w kosmosie astronauta, któremu zerwała się lina łącząca go z sondą.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. 2012 · Samotność — zjawisko subiektywnie odczuwane, stan emocjonalny człowieka wynikający najczęściej z braku pozytywnych relacji z innymi osobami.
7. W świecie, gdzie życie tak naturalnie łączy się z życiem, gdzie kwiat nawet w powiewie wiatru łączy się z innymi kwiatami, gdzie łabędź zna wszystkie łabędzie, tylko ludzie budują sobie samotność.
8. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.
9. National Geographic
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Samotność ludzi od siebie oddala, to też ta sama samotność potrafi nas zbliżyć.
12. „Samotność u kresu istnienia i na jego początku jest nieco do siebie podobna w ciężarze nieproporcjonalnym do sił.
13. Tytuł „Wielka samotność” idealnie oddaje klimat tej powieści, smutek, żal, rozpacz, jednocześnie gniew i bezkresna miłość- takie uczucia towarzyszyły mi przy lekturze, jedna wielka karuzela skrajnych emocji.
14. To sytuacja, w której nie tylko zapewniasz otoczenie, że jest w porządku, ale i ….
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Przez następujące frazy: samotność cytaty, cytaty o samotności, samotność cytaty z książek, samotność cytaty info, samotność cytaty biblia, samotność cytaty myśli, samotność cytaty paulo coelho, cytaty o samotności i tęsknocie, ciekawe cytaty o samotności.
18. Naklejkowi.pl
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Osoba taka jest samotna pod względem zamknięcia się na kontakt z otoczeniem, ale otwarta w kontakcie.
21. Demotywatory
q21
22. MEMy – Tapety na Pulpit
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Ewa Sobkowicz
q24
25. Cytaty Rap i Hip Hop, o miłości, o życiu, smutne, przyjaźni, z …
q25
26. Cytaty, sentencje, opisy…
q26
27. Szczegółowe opracowania dają narzędzia do stworzenia bogatej w treści prezentacji maturalnej ze znanymi dziełami sztuki i błyskotliwymi.
28. Samotność zwykła kojarzyć się z wiekiem podeszłym, jednak w ostatnich latach sytuacja uległa fundamentalnej zmianie – problem ten dotyka coraz większą liczbę osób z różnych środowisk.
29. Należy pamiętać, iż jest to stan subiektywny, czyli niezależny od tego, co de facto dzieje się w życiu danego człowieka.
30. Przyjemności życia bywają zdecydowanie mniej satysfakcjonujące, jeśli nie możemy ich dzielić z bliskimi nam osobami.
31. National Geographic
q31
32. 2020 · Forum samotność na temat samotności dla wszystkich samotnych lub tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób samotni lub osamotnieni, odczuwają brak miłości, przyjaciół, mają problemy w rodzinie, czekają na wsparcie emocjonalne i pomoc psychologiczna.
33. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q33
34. Samotność też sprawia, że od tego, co już w sobie odnajdziemy, trudniej jest uciec poprzez przerzucanie odpowiedzialności na zewnątrz – nie ma bowiem obok partnera, którego możemy za to obwiniać.
35. Zbiór 50 cytatów sławnych ludzi w kategorii Samotność.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: