Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dlugie Cytaty

1. Naked cake – czyli nagi tort – to niezwykle modna i nieco lżejsza wersja klasycznego tortu, która robi prawdziwą furorę na przyjęciach z okazji urodzin, imienin, chrztu – i innych wyjątkowych wydarzeń.
2. Cytaty #15 (smutne życiowe) | Nikt ważny
Thank you for watching!
3. Aforyzm autora Phil Bosmans o treści: Twoje ramiona są akurat takie długie żebyś mógł nimi objąć innych.
4. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
5. MEMy – Tapety na Pulpit
q5
6. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
7. #samobójca #notatki samobójcy #notatnik #teksty #cytaty #cytaty o ludziach #cytaty o śmierci #cytaty o miłości #polskie cytaty #dlaczego boli #dlaczego cierpie #dlaczego tak jest #kocham #miłość rani #nadzieja #nałogi #chęć śmierci #pragnę śmierci #życie po śmierci #nie potrzebny nikomu #cierpienie #nie chce cierpieć #umarłem.
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Długie cytaty na życiowe motto, znacie jakies.
12. W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia.
13. Amfetamina666 – Pinger.pl
q13
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. DocPlayer.pl
q15
16. Wiadomości – Gazeta.pl
q16
17. Manufaktura Radości
q17
18. Joel wybiera się do Juneau, lecz z powodu zawiei musi pozostać w ….
19. Najbardziej bulwersują się kobiety nie potrafiące korzystać z tego że są kobietami, nie mające seksapilu:) Kobieta powinna umieć tak kierować mężczyzną żeby ten nigdy nie domyślił się, że nie myśli sam.
20. Z-ksiazek.tumblr.com
q20
21. Wiadomości – Gazeta.pl
q21
22. Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
23. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q23
24. Cytaty z książki „Długie pożegnanie” (17) Pierwszy pocałunek to magia,drugi jest intymny,a trzeci już trochę odruchowy.
25. Demotywatory
q25
26. Dobra wiedza uwalnia, leczy i buduje, powodując wzrost i rozwój, zła ogranicza, niszczy i powoduje chorobę.
27. Niezłe Aparaty
q27
28. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q28
29. Aby dać światu z siebie coś wyjątkowego, każdy z nas musi cenić swą indywidualną wartość.
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
32. Spreadshirt
q32
33. Manufaktura Radości
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Kidaj Blog – Andy Design
q35
36. Pamiętam ten dzień kiedy zabrał mnie do siebie i przy wszystkich, braciach, rodzicach i kumplach oznajmił, że jesteśmy razem, że mnie kocha i niezależnie od tego czy mnie zaakceptują będzie ze mną.
37. Demotywatory
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: