Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Teksty O Sobie

1. Najlepsze, śmieszne oraz najgorsze (głupie) teksty na podryw do dziewczyny / chłopaka.
2. Krzysztof Krawczyk & Goran Bregovic – Moj przyjacielu [Official Music Video]
Thank you for watching!
3. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
4. Polska Times
q4
5. Dawid Bagiński
q5
6. Sprawny Marketing
q6
7. Memy – Jeja.pl
q7
8. Większość ludzi chce zmienić świat, aby poprawić swoje życie, ale świat, który należałoby najpierw zmienić, tkwi w nich samych.
9. Verbal Fairy
q9
10. Robisz z siebie marnego bohatera Lecz bliższy jesteś ewidentnego zera Udajesz kogoś kim wcale nie jesteś Jednocześnie docześnie zmień życie jak najwcześniej.
11. Dziennik Zachodni
q11
12. Temat: Najlepsze polskie teksty piosenek strachy na lachy to chodzi o to by od siebie nie upaść za daleko jak te dwa łyse kamienie nad rzeką.
13. Dziennikbaltycki.pl
q13
14. Verbal Fairy
q14
15. Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Prezentujemy setki różnych unikalnych opisów do zdjęć, które doskonale opisują stan wewnętrzny i to o czym wszyscy myślimy, ale nikt nie chce mówić.
18. Tęczowe Motyle – teksty na pasowanie – wersia robocza (kolejność może ulec zmianie) Rodziców zainteresowanych dotychczasowymi zdjęciami swojego dziecka, zapraszam do kontaktu: przedszkole46@gmail.
19. Teksty Drugie
q19
20. Demotywatory
q20
21. Dla Kobiet samotnych, które pragną być kochane i podziwiane nie tylko w Dniu Kobiet.
22. Hodowla i Chów Bydła
q22
23. Adam: Co pan myśli, że jeśli nie podbijam karty w fabryce azbestu o siódmej, albo drutu, albo nie napierdalam datownikiem w listy na poczcie do szesnastej, to nie jestem w pracy.
24. 85% Będąc na wczasach dwa tygodnie temu, kupiłeś sobie urządzenie, które nie działa prawidłowo.
25. Przykro mi że jest Pan krótkowzroczny i nie rozumie że każdy pojmuje sens rapu inaczej, przez co gatunek ten jest wielobarwny i ciekawy.
26. – „Kiedy powiem sobie dość” Kiedy powiem sobie dość A ja wiem, że to już niedługo Kiedy odejść zechcę stąd Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie Odejdę cicho, bo tak chcę I ja wiem, że będę wtedy sama Nikt nawet nie obejrzy się I ja wiem, że będzie wtedy cicho I ….
27. Wczoraj premierę miała najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej „Pink Punk”.
28. JaOrbita.pl
q28
29. Verbal Fairy
q29
30. Wszystkie informacje, które standardowo pojawiają się w zaproszeniach ślubnych, a więc Wasze imiona, nazwiska, data i miejsce ślubu, powinniście przekazać w możliwie jak najbardziej atrakcyjnej formie.
31. Interesuje się tańcem , kocham słuchać muzyki , na przerwach się śmieje , lubiana przez otoczenie _____ Wiadomo , że fajna , wiadomo , że oryginalna.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: