Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Filmach

1. CYTATY O FILMACH „Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu” Antoni Kępiński „W filmie premiera oznacza, że wszystko jest skończone, możesz już tylko usiąść w fotelu i patrzeć.
2. #2 Cytaty z filmów animowanych które warto pamiętać
Thank you for watching!
3. Chciałabym na stronie swojej firmy umieścić podstronę zawierającą miedzy innymi krótkie cytaty z filmów (powstał by quiz o filmach) – ta działalność byłą by całkowicie niekomercyjna i.
4. FILMixer.pl
q4
5. Cytaty » Z filmów » « poprzednie (1/1) następne » „Gdzie jest Nemo.
6. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
7. Alegoria między wierszami
q7
8. Demotywatory
q8
9. Tatarak dojrzewał we mnie jednak coraz bardziej z myślą o tym, że jest w nim rola dla Krystyny Jandy.
10. W związku z tym bohaterami są mężczyźni, a kobiety traktowane są trochę po macoszemu.
11. Demotywatory
q11
12. Czy znacie jakieś ciekawe blogi o książkach, serialach i filmach, które warto obejrzeć, a dodatkowo są zawarte tam krótkie opisy filmu bądź recenzja.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Trudny quiz o filmach animowanych.
15. Cos o szczegolnym dobrze narodu jakim sa nasze dzieci:) ten od murzyna z kuriera wycietego i dzieci chinczyka i japonczyka.
16. FILMixer.pl – o filmach celowo nierzeczowo
q16
17. Niektóre słynne z nich cytaty weszły nawet do mowy potocznej.
18. Najlepsze cytaty z „Botoksu” Patryka Vegi Z racji tego, że w najnowszym obrazie twórcy „Pitbulla” nie brakuje ostrych (i wulgarnych) wypowiedzi, postanowiliśmy wybrać 9 najlepszych cytatów z „Botoksu”.
19. Y innymi cytat z thrillera gangsterskiego „Wściekłe psy” w reżyserii Quentina Tarantino, pierwszego odcinaka najnowszego sezonu serialu „Hannibal” oraz dramatu biograficznego o genialnym matematyku „Gra tajemnic”, w którym główne rolę zagrali Bnedict Cumberbatch i Keira Knightley.
20. Dawid Bagiński
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Dawid Bagiński
q22
23. Demotywatory
q23
24. Rodzące się objawienie królestwa niebios na ziemi – Ryan Wyatt.
25. Coś z tej kategorii można wyczytać wśród zdjęć zamieszczonych poniżej, ale oprócz nich jest coś jeszcze, lecz to już musisz sprawdzić sam.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Głos Wielkopolski
q27
28. Onet Kultura
q28
29. Pomorska.pl
q29
30. FILMixer.pl
q30
31. Dawid Bagiński
q31
32. Dzięki niej możemy góry przenosić, dokonywać tego, co wydaje się niewykonalne, przekraczać kolejne granice i pokonywać małe lub większe trudności.
33. Alegoria między wierszami
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Jeśli ludzie nie mogą czegoś zrobić w swoim życiu, oni powiedzą, że ty też nie zmożesz tego zrobić.
36. FILMixer.pl
q36
37. Demotywatory
q37
38. Przekonaj się, na ile pamiętasz cytaty z krajowych produkcji.
39. Onet.Kultura
q39
40. ” To jeden z tych rzadkich początków w filmach, któremu właściwe znaczenie nadaje dopiero rozwój akcji.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: