Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mamy Nadzieje

1. Mam nadzieję, że samoloty F-35 zapewnią nam absolutne bezpieczeństwo na niebie i pewność, że nikt nie będzie mógł bezkarnie zbliżyć się do polskich granic powietrznych – powiedział prezydent Andrzej Duda w czwartek na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego (Zachodniopomorskie).
2. Jacek Wójcicki „Miejcie nadzieję”
Thank you for watching!
3. Nie ma dnia, by karetka nie jechała po osobę pijaną, a czasami nawet kilka razy po tą samą.
4. Polityka Zdrowotna
q4
5. Nauka w Polsce – PAP
q5
6. Naszosie.pl
q6
7. Wszystko tańczy ja mam nadzieje Wierz lub nie, gdy widzę Ciebie, Wszystko tańczy ja mam nadzieje Zobacz dookoła zwariowany świat, Taki martwy a coś ciągle żyje w nas.
8. Marcin Kierwiński w programie WP #Newsroom ocenił konwencję Andrzeja Dudy przed wyborami prezydenckimi jako typowo partyjną.
9. 300polityka
q9
10. Ogłoszenia Puławy
q10
11. – Pan prezydent Duda jest prezydentem Prawa i Sprawiedliwości – stwierdził Bronisław Komorowski na antenie RMF FM, komentując decyzję głowy państwa o podpisaniu nowelizacji ustaw.
12. Witosa 4C/7, 43-100 Tychy, KRS 0000549482, REGON 361110619, NIP 6462937388, Dulski Piotr, Chełmiński Kazimierz, opinie, kontakt, adres.
13. Juniorzy E i F będą startować tylko w zawodach cyklu „Beskidzkie Nadzieje”, a za uzyskane miejsce w zawodach tego cyklu otrzymają punkty dla klubu w rankingu LIGI Śląskiej.
14. Gazeta Jutro
q14
15. Choć wiele sklepów o przecenach Black Friday poinformowało już na początku listopada, sporo najpopularniejszych sieciówek trzyma nas w niepewności aż do samego końca.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Nasz Tomaszów
q17
18. Mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś będziemy świadkami takiej ilości fanów Elany w młynie jak na załączonym filmiku.
19. Gmina Polkowice
q19
20. Już dawno udowodniono, że w kwestii poglądów politycznych i dyskusji podszytych emocjami nawet profesorowi matematyki z 2+2 może wyjść 3.
21. Dziennik Sport
q21
22. Solidarność Górnicza
q22
23. Fundacja sceny na piętrze Tespis
q23
24. Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół „MAMY NADZIEJĘ” z siedzibą w Jaśle przy ul.
25. WP Wiadomości
q25
26. To spora odpowiedzialność, ale mam nadzieję, że nie zagrzeję „stołka” Pawła na zbyt długo i już wkrótce to on znowu będzie zmagał się z ocenianiem uczestników -mówi nam Adam.
27. Mamy jednak nadzieje, że uda nam się jeszcze wzmocnić zespół – przyznał szczerze trener reaktywowanych 10-krotnych Mistrzów Polski, których czeka teraz mecz wyjazdowy w Olsztynie.
28. Nazywa się, a jakże, Nadzieja, występuje w dwóch, nieco się różniących wersjach i jest gotowa do pobierania.
29. Portal Spożywczy
q29
30. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.
31. To właśnie tu możecie Państwo poznać naszych Marzycieli – tych których marzenie już się spełniło i ….
32. Do 2030 roku chcemy o jedną terawatogodzinę zmniejszyć zużycie energii na kolei.
33. Górnik Zabrze
q33
34. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Mam nadzieje czy mam nadzieję”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: