Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nacjonalizm To Choroba

1. Lech Nijakowski Instytut socjologii Uniwersytetu Warszawskiego dobry wieczór panie profesorze dobrze wiecie państwo mówić będziemy o nacjonalizmie o rewolucjach narodowych i zacznę od pytania otwartego w tym nacjonalizm panie profesorze to coś dobrego czy złego w upomnieć, aby zapytać opinię publiczną wtedy.
2. Marcin Różalski wściekły MASAKRUJE kartę LGBT [Od 18 lat!]
Thank you for watching!
3. Krytyka Polityczna
q3
4. Kultura Liberalna
q4
5. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego
q5
6. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego.
7. Polska2041.pl
q7
8. To tak, jakby wszyscy mieszkańcy Warszawy i Łodzi byli alkoholikami.
9. Demotywatory.pl
q9
10. 06, 16:28 > taaaa ach ci Żydzi wredna Bruksela i ten zgniły zachód > niektózi to by chcieli wyjść z Unii, otoczyć się murem i powrócić do starych.
11. PiS przegłosował 2 miliardy złotych dla Telewizji Polskiej, podczas gdy pieniądze te mogłyby pójść na badania naukowe lub ochronę zdrowia, np.
12. Demotywatory
q12
13. Demotywatory.pl
q13
14. Jeśli skończy się zaś z nacjonalistycznymi bzdurami, to przyjadą ludzie z zachodu ze swoimi firmami i tu będą płacić podatki i dawać miejsca pracy.
15. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego.
16. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego
q16
17. Sputnik Polska
q17
18. Rekordowe kilkanaście tysięcy ludzi, 6 platform z muzyką, pomysłowe banery i flagi, ciepła herbatka, pełen przekrój środowisk, od ekologów, przez.
19. Wawel – NEon24.pl
q19
20. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego
q20
21. Jest to ciekawe stwierdzenie, gdyż obecnie samo to słowo nie jest już mile widziane.
22. Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego.
23. Wyborcza.pl
q23
24. Mbasic Facebook
q24
25. Joe Monster
q25
26. Wysyłajcie i dodawajcie inne głupoty nacjonalistów.
27. „Dziecięca choroba liberalizmu” Rafał Woś dodano dnia: 2015-12-23 Uważasz, że podatki w Polsce są horrendalnie wysokie, bajeczne koszty pracy nie dają rozwinąć się przedsiębiorcom, a związki zawodowe paraliżują krajową gospodarkę.
28. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego
q28
29. Jako że na Sadisticu działają ruchu prawackie przedstawiam prawdziwe oblicze polskiego nacjonalizmu czego chcą prawdziwi Polscy chłopcy, o ortografii nie wspomnnę, nie jest to materiał własny.
30. Demotywatory
q30
31. Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego
q31
32. Archiwum Osiatyńskiego
q32
33. „Dziecięca choroba liberalizmu” Rafał Woś dodano dnia: 2015-12-23 Uważasz, że podatki w Polsce są horrendalnie wysokie, bajeczne koszty pracy nie dają rozwinąć się przedsiębiorcom, a związki zawodowe paraliżują krajową gospodarkę.
34. Capitalbook
q34
35. Demotywatory
q35
36. Medium Publiczne
q36
37. Z klawiszowcem jednego z najpopularniejszych zespołów świata rozmawiamy o nowej trasie, płycie i polskich fanach, o próbie przed koncertem na Torwarze w 1985 roku, której przysłuchiwało się dwa tysiące milicjantów i żołnierzy, o wyższości wódki nad złotówkami, największej bzdurze na temat Depeche Mode, zaklęciach, rytuałach i upływie czasu, a także o zabójczym gazie CS.
38. Dodatkowo do jej przyczyn należą także nieprawidłowa dieta i siedzący tryb życia, permanentny brak czasu na wypoczynek, brak umiejętności rozładowania napięcia i stresu czy też.
39. Obserwator Polityczny
q39
40. Trzecia edycja greckiego, nacjonalistycznego turnieju sportów walki Propatria Fest odbyła się pod hasłem „Duch naszych przodków”.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: