Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Ambicji

1. 17:52 2,9°C Tekst dnia 12 sierpnia 2019 roku Marzenia powinny fruwać, a ambicje chodzić.
2. After – Nowy zwiastun PL (Official Trailer)
Thank you for watching!
3. Projekt przywództwo
q3
4. „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.
5. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q5
6. Inspirująco.pl
q6
7. Zrobiłam dla Ciebie mały przegląd uroczych wydruków i obrazków z Etsy związanych z cytatami o rodzinie i podróżach oraz z cytatami o dzieciach.
8. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
9. Rap-Cytaty.pl
q9
10. Albo potraktujesz je po macoszemu, rzucisz na nie okiem i nie poświęcisz nawet chwili na refleksję nad nimi – wtedy nie zmieni się nic.
11. Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
12. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
13. Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
14. Rośnij w Siłę
q14
15. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
16. Zdrowie i Psychika
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Projekt przywództwo
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Zostawił po sobie nie tylko teorię względności, ale i niezliczone sentencje o otaczającym go świecie, nauce, a także o nim samym.
21. Demotywatory
q21
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q22
23. Autor cytat Opublikowano 27 maja 2017 Tagi aforyzmy, cytat, cytaty, inteligencja, motto życiowe, sentencja, sentencje Dodaj komentarz do #Inteligencja bez ambicji jest jak ptak bez skrzydeł.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Projekt przywództwo
q25
26. A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei, Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec… Źródło: rozdział V, Pod Arsenałem Autor: Juliusz Słowacki, Testament mój Zobacz też: Bóg Alek gasł.
27. Rap-Cytaty.pl
q27
28. Jest Pozytywnie
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Cytaty sławnych ludzi o życiu, cytaty sławnych ludzi, znane cytaty o życiu, cytaty znanych ludzi, cytaty znanych pisarzy, mądre cytaty mądrych ludzi.
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Inne cytaty – Czyż to nie cudownie, Marylo, że jutro następuje nowy dzień, w którym nie uczyniłam jeszcze żadnego głupstwa.
34. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q36
37. Zamyslenie.pl
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: