Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Naukowe

1. :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
2. Czego nauczy Cię… YODA? #10
Thank you for watching!
3. With at least one of the words.
4. W celu ułatwienia tego zadania, jakim jest wdrożenie się w styl pracy naukowej, naukowcy z całego świata zebrali fundamentalne zasady, którymi należy się kierować przy pisaniu prac.
5. Cytaty o nauce, naukowe.
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Jan Jędrzejczyk
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Demotywatory
q10
11. Czy wiesz, że 63% osób jest w stanie uwierzyć w nieprawdziwą informację, jeśli jest w niej odwołanie do badań i statystyk.
12. Zamyslenie.pl
q12
13. W przeszłości powiedziałem: „Spoglądaj w gwiazdy, nie pod nogi”, teraz wierzę, że patrzenie w górę nie będzie już wymagane, aby zobaczyć wszechświat w całej jego okazałości.
14. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
15. O jego potężnym oddziaływaniu i konsekwencjach z nim związanych napisano setki rozpraw naukowych i tekstów publicystycznych.
16. W publikacjach naukowych cytat to dosłowne przytoczenie fragmentu innej publikacji lub sparafrazowane powołanie się na dane pochodzące z innej.
17. InterviewMe
q17
18. Może zainteresują Was także: Cytaty o mężczyznach Cytaty o miłości Cytaty o przyjaźni Cytaty o smutku Cytaty o jesieni Cytaty o zimie Cytaty o kotach Cytaty o pracy Cytaty z „Muminków” Cytaty z „Małego Księcia” Zdjęcie główne: Priscilla Du Preez/unsplash.
19. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q19
20. Sredniowieczny
q20
21. Lista filadelfijska – polskie określenie ministerialnej listy czasopism naukowych odnoszonych do listy czasopism, które przeszły proces oceny i są uwzględniane przez bazy Institute for Scientific Information (ISI).
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q23
24. Wiadomości – Gazeta
q24
25. Julian Ochocki – idealista naukowy, Lalka – streszczenie i opracowanie największego dzieła Bolesława Prusa.
26. Z niechlujnego, nikczemnego, niemoralnego trybu życia nie można w kilka chwil przeskoczyć na arenę ludzkiego wysiłku najwyższej miary, aby zabrać się do twórczej, duchowej pracy.
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Blog Zorganizowani
q28
29. Ulica Ekologiczna
q29
30. InterviewMe
q30
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Z czasem, w miarę postępu wiedzy naukowej, Bóg „zwalniany” był stopniowo ze swych rozlicznych wcześniejszych obowiązków i filozofowie nauki zaczęli go nazywać „Bogiem luk”.
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Absolutna przestrzeń w swojej własnej istocie, bez związku z czymkolwiek zewnętrznym, pozostaje zawsze podobna i nieporuszona.
35. Przykład: Cytat oryginalny: Polska klasa polityczna jest zapewne grzeszna, jak większość przeciętnych ludzi, ale nie jest specjalnie uprzywilejowana, za to poddana jest.
36. W humanistycznych pracach naukowych stosuje się tradycyjną formę cytatu, połączoną z przypisem dolnym.
37. Cytaty stosować można nie tylko w utworach istniejących w postaci tekstowej oraz nie tylko w celach naukowych.
38. To tylko teoria
q38
39. Ten cytat pochodzi od Darryla Anaka, człowieka który utrzymuje, że opętuje go „wyższy byt” imieniem „Bashar”, cytat ten pochodzi z jego strony z 2000 roku.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.
42. Wenn ich mit meiner Relativitätstheorie recht behalte, werden die Deutschen sagen, ich sei Deutscher und die Franzosen, ich sei Weltbürger.
43. Myśli, cytaty, dialogi – kochamjp.pl
q43
44. Styl ten jest zazwyczaj nasycony fachowymi terminami, które mają w obrębie danej dyscypliny ściśle zdefiniowane znaczenie (często odmienne od znaczenia przyjętego w języku powszechnym), dzięki czemu teksty pisane tym językiem nie pozostawiają, jak.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: