Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Uczuciach

1. Strony w kategorii „Uczucia i emocje” Poniżej wyświetlono 141 spośród wszystkich 141 stron tej kategorii.
2. Smutne cytaty o miłości💔😞
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie :) zapraszam na stronę piekne-cytaty.
6. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q6
7. Cytaty i wiersze o miłości można zamieścić w liściku miłosnym, kartce walentynkowej, wiadomości SMS, życzeniach z okazji ślubu, rocznicy ślubu lub na inną okoliczność.
8. Zbiór 17 cytatów sławnych ludzi w kategorii Uczucia.
9. Jest Pozytywnie
q9
10. Cytaty, Aforyzmy, Sentencje
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Memy, śmieszne obrazki, demotywatory, besty, kwejki, humor …
q12
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Uważamy, że duchowość nie ogranicza się do jednej ideologii – jest uniwersalna i dotyczy w takim samym stopniu wszystkiego i wszystkich.
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. 2014 · Może nie jest nie wiadomo jak długi, ale dla mnie ma olbrzymie znaczenie – o wielkość tego cytatu przekonałam się na własnej osobie- właśnie takim uczuciem darze mojego chłopaka i mam wrażenie, że z dnia na dzień mimo trudności nasz miłość rośnie, a jesteśmy już razem 3 lat:) więc cytat jak najbardziej prawdziwy:).
17. W pierwszej części znajdują się sentencje opisujące miłość, w drugiej zaś cytaty o nieszczęśliwej miłości, często bez wzajemności.
18. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q18
19. Winien zadać sobie pytanie – czy to one takie złe były, czy z nim coś nie tak, zanim z zemsty walnął tym tekstem w kobiety wszystkie, biedaczysko.
20. Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych cytatów, sentencji i aforyzmów, poruszających ową fascynującą tematykę.
21. Cytaty z piosenek, sentencje i aforyzmy, które pamiętamy z utworów muzycznych.
22. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Szukałam na forum, ale nie mogłam znaleźć.
25. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
26. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie :) zapraszam na stronę piekne-cytaty.
27. Cytaty o miłości – hasło powiązane z: uczucia, memy, aforyzmy, sentencje, miłość, cytat, bezsenność, cytaty o miłości, obrazki, rozmyślanie, besty, cytaty.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q29
31. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet prezentujemy najciekawsze cytaty dotyczące.
33. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
36. Uczucia ♥Cytaty ♥ – Zobacz blog, którego właścicielem jest użytkownik Uczucia ♥Cytaty ♥, a którego wpisy możesz przeczytać pod adresem uczuciowa.
44. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: