Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersze O Przemijaniu

1. A jeśli Cezar nie chce Ci służyć wcale i nie ofiaruje Ci ziemi, którą w rękach trzyma, my Ci ofiarujemy ziemię, którą mamy, tę ziemię żywą, ziemię naszych serc.
2. Grzegorz Turnau-Wszystko co piękne jest przemija
Thank you for watching!
3. Biblioteka Jagiellońska – Uniwersytet Jagielloński
q3
4. 2014 · Wiersz o Przemijaniu Marianna Wójtowicz Tomasz Gajowiak.
5. Ten temat niechętnie się porusza, jest taki nietrendy:) Młodzież jak to mlodzież czuje się nieśmiertelna w swej młodości, zaś ci którym młodośćprzeminęła nie chcą się do tego przyznać.
6. Żałujemy, że twórcy tej drugiej strony wprowadzają w błąd internautów korzystając z nazwy „podlaskisenior”, którą stosujemy od maja 2017 r.
7. Biblioteka Publiczna Żoliborz
q7
8. SlidePlayer
q8
9. Literatka kawy. – WordPress.com
q9
10. Drogi Użytkowniku, przez dalsze korzystanie z serwisu (zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem, przejście dalej) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoldenLine Sp.
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Jest Pozytywnie
q12
13. Polskie Radio
q13
14. DocPlayer.pl
q14
15. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
q15
16. Jakiś ptaszek o świcie oszalał, zwariował, to się porwie z gałęzi, to o ziemię ciśnie, przelatuje z jabłoni na kwitnącą wiśnię, Krzycząc ,że słońce wschodzi, leci ku kasztanom i terczy słowo „słońce”, gwiżdże słowo „wschodzi”, kołysze się w gałęziach jak w zielonej łodzi.
17. DocPlayer.pl
q17
18. Miasto Piastów
q18
19. Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. Serwis Pogrzebowy
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Wiersze Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskej, nazywanej przez wielu specjalistką od spraw sercowych, należą do jednych z najchętniej cytowanych przez zakochanych.
24. Pl – Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących.
25. DocPlayer.pl
q25
26. ZLP Warszawa – WordPress.com
q26
27. Www.jokjanow.pl
q27
28. Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
29. Poziom trawy
q29
30. Kocham teatr
q30
31. Recenzje Agi
q31
32. Patrzę w niebo krzyczący jastrząb przybiera postać anioła chmury tworzą drogę do równin horyzontu wszystko się zmienia otwierając nowy wymiar myśli o przemijaniu trwam w chwili w której nieprzytomny czas chwycił mnie za ręce biel dłoni blaknie pokrywając się siatką dni zgarniam powietrze jak gdyb.
33. Poems on the passing.
34. DocPlayer.pl
q34
35. Wiersz: O przemijaniu Przemijam jak wiatr co chmury niesie Jak szelest liści niesiony po lesie Przemijam jak woda – Wiersze.
36. Wiersze wybrane
q36
37. Zamyslenie.pl
q37
38. Zamyslenie.pl
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: