Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Demokracja Cytaty

1. Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.
2. Dzień Świra
Thank you for watching!
3. Wolna Polska
q3
4. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
5. Demokracja Demokracja stara się realizować ideał mas: Darmową Obfitość Tandety.
6. Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: „Demokracja jest najgorszą formą rządów, ale nic lepszego nie wymyślono.
7. Konkret24 – TVN24
q7
8. Świat Prezentacji
q8
9. Forum Obywatelskiego Rozwoju
q9
10. Najdoskonalsze ucieleśnienie tego zjawiska stanowią dziś Berlusconi i Putin: wybory są tylko formalnością, one jedynie zatwierdzają władzę.
11. Doświadczenie pozwala nam kierować własnym życiem wedle zasad sztuki, brak doświadczenia rzuca nas na igraszkę losu.
12. Sztuka i Dokumentacja
q12
13. Wyborcza.pl
q13
14. To element protestu przeciw – jak określają to organizatorzy – „próbom przejęcia kontroli nad sądami przez polityków”.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. „Ustawa o sądach broni przed anarchią” Nowela ustaw sądowych jest wyrazem obrony demokratycznego państwa prawa, sprzeciwem wobec „sądokracji”, anarchii, chaosu i bezprawia, które jest związane z upolitycznieniem części środowiska sędziowskiego – mówił w środę.
18. Demotywatory
q18
19. Poruszamy w niej temat demokracji, o której zdawać by się mogło, zostało powiedziane już wszystko.
20. Demotywatory
q20
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Nrd’owski rolnik do rfn’owskiego: – Towarzyszu bracie nasz, mur berliński runął, widzę, że masz wszystko, a ja.
23. Cytaty o życiu, sentencje, życie (17801) Memy o tematyce: cytaty o życiu, sentencje, życie, te myśli, obrazki, demokracja, memy, besty, szczęście, dyktatura.
24. Studylibpl.com
q24
25. Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Mencken Wierzę, że każdy rząd jest zły, bo zawsze jest równoznaczny z wojną przeciwko wolności jednostki, a system demokratyczny jest tak zły, jak każdy inny […] H.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Obserwator Polityczny
q29
30. Zamyslenie.pl
q30
31. Idea Wnętrz
q31
32. Wolna Polska
q32
33. Wirtualna Polonia
q33
34. Demokracja jest bardzo złym ustrojem, jednak do tej pory nie wymyślono niczego lepszego.
35. Jbzd.com.pl
q35
36. Demokracja jest bardzo złym ustrojem, jednak do tej pory nie wymyślono niczego lepszego.
37. Pod koniec uroczystego spotkania Podsekretarz Stanu Marzenna Drab razem z przedstawicielem Rady Europy i Dyrektor Europejskiego Centrum Wergelanda uhonorowała uczestników Letniej Akademii „Demokracja w Szkole” certyfikatami ukończenia kursu, a dyrektor ORE zaprosił gości do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.
38. DEMOKRACJA SZLACHECKA Demokracja szlachecka jest to ustrój polityczny Królestwa Polskiego, a następnie Rzeczypospolitej Obojga Narodów.
39. Na szczęście wciąż istnieją ponadczasowe cytaty i sentencje, które mają na celu przypomnienie nam, jak cenny dar otrzymaliśmy w spadku.
40. Demotywatory
q40
41. Ripsonar News – WordPress.com
q41
42. Inspirująco.pl
q42
43. Wiadomości – Gazeta.pl
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: