Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dobro Cytaty

1. Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.
2. 10 najlepszych ciętych ripost w historii
Thank you for watching!
3. Narzekam na wykonywanie pracy, która nie jest zgoda z tym, co chciałabym w życiu robić, ale najzwyczajniej w świecie jest lepiej płatna.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Dlatego wybraliśmy kilka cytatów, które zwięźle przypominają, jak myśleć na co dzień, by lepszym przywódcą – nie tylko w biznesie.
9. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q9
10. Najnowsze Cytaty, Powiedzenia, Myśli.
11. Nie warto kryć swoich uczuć, lepiej czasem je wyrzucić, można to zrobić w poetycki sposób.
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Nambia Cytaty
q15
16. Dobro – Cytaty, Aforyzmy, Sentencje, Złote myśli, Anegdoty, Powiedzenia, Przysłowia.
17. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
18. Dobre słowa
q18
19. Inspirująco.pl
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Kto do tryumfów miał prawo, ten musi szczęścia wspomnienie smutną.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Leśniak) Co więcej, Ziemia i inne ciała muszą z konieczności pozostawać w swym właściwym miejscu i mogą być zeń usunięte tylko siłą.
24. Cała historia uczy, że okrzyk, błędnie zwany religijnym, bywa często podnoszony przez ludzi bez wszelkiej religii, w życiu codziennym depczących elementarne zasady dobra i zła, że poczyna się z nietolerancji i prześladowania, jest bezrozumny, ogłupiający, tępy, niemiłosierny.
25. Bogusław Szedny
q25
26. „Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno.
27. „Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu.
28. Przytacza się jedynie złe uczynki, których przyczyną jest wino.
29. SlidePlayer
q29
30. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q30
31. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
32. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
33. Zamyslenie.pl
q33
34. Dobre słowa
q34
35. Zapewne większość z nich jest wam znana, jednak zależy nam, aby odkryć je na nowo, a może będą stanowić inspirację i indywidualne.
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Głos Nieważny
q37
38. Przewodnik duchowy
q38
39. Dobre słowa
q39
40. Znajdziecie wśród nich wypowiedzi tych bardziej i mniej znanych, w absolutnie subiektywnym wyborze.
41. Inspirująco.pl
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
43. WielkieSlowa.pl
q43
44. WielkieSlowa.pl
q44
45. Co zrobisz, gdyby to do ciebie przyszła tak cholernie brzydka, przyniosła swe ciało jak turystyczna konserwa, oczami wywracała i chciała cię poderwać, to co, co wtedy zrobisz, przecież nie jesteś zły, tylko jesteś dobry, a jeśli to właśnie Chrystus do ciebie przychodzi w kostiumie Patrycji [.
46. Zamyslenie.pl
q46
47. WielkieSlowa.pl
q47
48. ” do góry↑↑ Cytaty JP2 o czynieniu dobra „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: