Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Kobieta

1. Rozumiesz już, że życie jest tylko jedno, dlatego zastanawiasz się, czy żyjesz tak, jak tego chciałaś, co po sobie zostawisz, jak zapiszesz się w historii, choćby tej rodzinnej, niekoniecznie.
2. Jak przestać o kimś myśleć. Jak się odkochać? Skuteczna metoda
Thank you for watching!
3. 10 Zasad dobrego koleżeństwa i przyjaźni 101 Myśli O kobietach 8 pigułek antystresowych aforyzmy Anatole Franc Antoine de Saint-Exupery Antoine de Saint-Exupéry Apostolstwo uśmiechu Barka ulubiona pieśń Jana Pawła II Błękitne kamienie Bob Dylan Bóg cel Chwilka Wytchnienia cierpienie Cieszę się cytaty czas człowiek Człowiek i.
4. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
5. ArtDuo-Shop.pl
q5
6. Cud Narodzin
q6
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Nowoczesne-obrazy.pl
q9
10. Mądre cytaty – zazdrość „Niczego równie trudno nie wybacza się komuś, co jego zalet” Denis Diderot.
11. Potrzebuję poważnych, NIE ŚMIESZNYCH cytatów o kobietach, a sama nie mogę znaleźć bo wszędzie są jakieś śmieszne.
12. Wesele z klasą
q12
13. Dev.latimes.com
q13
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Gloswielkopolski.pl
q15
16. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.
17. Mindcoaching.pl
q17
18. Kobiety to my
q18
19. Madou en France
q19
20. Pisała o paleniu, kobietach – o których nie zawsze miała dobre zdanie – mężczyznach i wielu innych życiowych kwestiach.
21. LCM Nieruchomości
q21
22. Jedni szukają we wszystkich kobietach swego subiektywnego i zawsze takiego samego snu o kobiecie.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Jest Pozytywnie
q24
25. Kobieta uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi.
26. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q26
27. Może nie masz dziś czasu, by zająć się dłuższą lekturą – zatrzymaj się więc na moment i wzbogać swoje myśli kilkoma mądrymi cytatami.
28. HarpersBazaar.pl
q28
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. Mindcoaching.pl
q30
31. Doczekały się również ogromnej liczby ciekawych cytatów, sentencji i aforyzmów, które pozostają aktualne także współcześnie.
32. Kobieta Zrozumie
q32
33. Przedsiębiorcza
q33
34. Dawid Bagiński
q34
35. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały.
36. Rośnij w Siłę
q36
37. NaklejkiOzdobne.pl
q37
38. Zamyslenie.pl
q38
39. Kobieta Zrozumie
q39
40. Kobieta Zrozumie
q40
41. „Gdy mężczyzna oświadczy kobiecie, że oprócz niej nigdy żadnej nie kochał, i gdy okaże się to prawdą, ona wcale się nim nie zainteresuje.
42. Kobieta i Pieniądze
q42
43. Unikalne życzenia w formie cytatów urodzinowych z pewnością dostarczą mu wiele radości, gdy otworzy kartę urodzinową lub książkę, w której odkryje oryginalną dedykację.
44. Anegdoty i cytaty o kobietach poproszę.
45. WielkieSlowa.pl
q45
46. Rośnij w Siłę
q46
47. Coco Chanel ma na koncie znacznie więcej, niż nowoczesną definicję luksusu, małą czarną czy spopularyzowanie spodni i innych elementów zarezerwowanych dotychczas dla męskiej garderoby (w myśl zasady, że „Nic tak nie postarza kobiety, jak zbytek, nadmierna zdobność i przesada”).
48. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Australijczyków Austriaków Brazylijczyków Brytyjczyków Duńczyków Francuzów Greków Hiszpanów Holendrów Indian Ameryki Północnej Irlandczyków Jamajczyków Kanadyjczyków Niemców Norwegów Polaków.
49. Dziarownia.pl
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: