Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Casablanca Cytaty

1. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love.
2. I Coulda Been a Contender – On the Waterfront (6/8) Movie CLIP (1954) HD
Thank you for watching!
3. Faktopedia.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
6. Rejs bazy przetwórni obfituje w sensacyjne wypadki, w które przypadkowo i nieprzypadkowo wplątani zostają członkowie załogi.
7. Należą: Sokół maltański , Casablanca , Mieć i nie mieć , Wielki sen , Mroczne przejście , Koralowa wyspa czy Skarb Sierra Madre.
8. „Casablanca” to również film z najpiękniejszą i najsłynniejszą sceną pożegnania – na lotnisku, kiedy Rick pozwala odlecieć swojej ukochanej z innym mężczyzną.
9. Film.org.pl
q9
10. Despite the pressure he constantly receives from the local authorities, Rick’s cafe has become a kind of haven for refugees seeking to obtain illicit letters that will help them escape to America.
11. Richard Blaine (Humphrey Bogart) to właściciel nocnego klubu, który po latach spotyka swoją dawną ukochaną Ilsę (Ingrid Bergman).
12. Pomalowane.pl
q12
13. Wszelkie cytaty, zdjecia, nowinki na temat tego ” fanpejdża ” prosimy o wysyłanie w wiadomościach prywatnych, salut.
14. Trendcarpet
q14
15. Piter Movie
q15
16. Film – Dziennik.pl
q16
17. Onet Kultura
q17
18. W 1926 podjął pracę w Towarzystwie Lotniczym Latecoere, latając pomiędzy Francją i Afryką, głównie przewożąc pocztę, na trasie Tuluza – Casablanca – Dakar.
19. Qlturalni.pl
q19
20. Panuje tam nieprzyjemny zapach, wszędzie są porozrzucane śmieci i resztki jedzenia.
21. Cudownie będzie znaleźć się znów w redakcji, gdzie każda minuta się liczy i gdzie można po rozmawiać z ludźmi powyżej sześciu lat.
22. Share photos and videos, send messages and get updates.
23. Ona (Ingrid Bergman) w pięknej wieczorowej sukni i pełnej toalecie, on (Humphrey Bogart) w eleganckim garniturze.
24. Toggle navigation Słownik języka polskiego.
25. Mariposa w drodze – blog o podróżach
q25
26. Kultowe cytaty zapamiętuje się już po pierwszym seansie – co więcej, znają je nawet osoby, które często danego filmu nie widziały.
27. Onet Kultura
q27
28. Onet Kultura
q28
29. Casablanca – cytaty „- Louis, tak sobie myślę, że to początek pięknej przyjaźni.
30. Wydaje ci się, że doskonale orientujesz się w świecie filmu.
31. Trendcarpet
q31
32. Kultowe cytaty zapamiętuje się już po pierwszym seansie – co więcej, znają je nawet osoby, które często danego filmu nie widziały.
33. Faktopedia.pl
q33
34. Polskie Radio
q34
35. Casablanca – CreoCards
q35
36. Film.org.pl
q36
37. Dzika Banda
q37
38. Zaproszenia-przemysl.pl
q38
39. Szturchaniec fotograficzny
q39
40. W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
41. W 1926 podjął pracę w Towarzystwie Lotniczym Latecoere, latając pomiędzy Francją i Afryką, głównie przewożąc pocztę, na trasie Tuluza – Casablanca – Dakar.
42. Bruce_Lee ciekawy jestem, dlaczego nie zostały wymienione dwa cytaty uważane za najsłynniejsze z tego filmu – cytuję z pamięci, mogę się mylić co do szczegółów: 1.
43. SlidePlayer
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: