Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wierność Cytaty

1. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
2. Smutne cytaty #1
Thank you for watching!
3. Biblijny.org
q3
4. Cytaty świętych i błogosławionych, cytaty z książek i prasy katolickiej, myśli z wartościowych chrześcijańskich książek.
5. Wierność ideałom jest najwyższą wartością wtedy, kiedy człowiek jest w trudnej sytuacji, kiedy ciężko nie zdradzić samego siebie.
6. Oznacza to, że strona niewinna ma prawo zdecydować, czy pozostanie z niewiernym współmałżonkiem, czy się z nim rozwiedzie.
7. Jeśli masz właściwą więź z Bogiem, a On spóźnia się z wyraźną odpowiedzią na modlitwę, nie osądzaj Go źle, nie myśl o Nim jako o niemiłym przyjacielu, czy złym ojcu, czy niesprawiedliwym sędzim, lecz módl się dalej.
8. Chrome-effect.ru
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
q10
11. Zebrane w tej książce listy, przemówienia i orędzia do Ruchu oraz przemyślenia o istocie jego charyzmatu z okresu trzech lat (1981-84) pobytu na obczyźnie niechaj się staną dla Czytelników – członków Ruchu – dodatkowym bodźcem i zachętą do dochowania mu wierności, a dla innych – świadectwem ukazującym w pewnej syntezie i perspektywie zjawisko życia Kościoła w Polsce zwane.
12. „Wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę tego chciałbym się trzymać” Wybierz najbardziej niezwykłe z niezwykłych.
13. Rośnij w Siłę
q13
14. Codziennie z Nim – WordPress.com
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Ilekroć mówię „tak”, widzę już, ile „nie” mnie to kosztować będzie.
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów dotyczących wierności, zdrady, obietnic, niestałości, małżonków, małżeństwa, związków, przyrzeczeń, wybaczania.
21. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Kochamy Zwierzaki
q29
30. Wierność w sposób naturalny związana jest z dwoma innymi wartościami – dobrocią i prawdą.
31. Więc w pewnym momencie, mam wrażenie, człowiek sam może już nie wiedzieć, ile tej wiary i wierności jest zupełnie ślepe, ile podszyte samym strachem.
32. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q32
33. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q33
34. MEMy – Tapety na Pulpit
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: