Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Ciesz Się Każdą Chwilą

1. E Kartka Ciesz się każdą chwilą już wybrana, więc pora na jej upiększenie i wypełnienie danych adresata.
2. Ciesz się każdą chwilą…
Thank you for watching!
3. Najczęściej rozpamiętujemy jakieś błędy z przeszłości i zatruwamy się tym co mogliśmy zmienić, chociaż nic już zmienić w przeszłości nie możemy.
4. Galeria Dekoracji ArtLoft.pl
q4
5. Dzieńdoberek – WordPress.com
q5
6. 2016 · Codziennie narzekamy, skupiamy się na porażkach, sami sobie zabieramy radość płynącą z życia.
7. Shutterstock
q7
8. See more of Ciesz Się Chwilą on Facebook.
9. 2 Nowy crossover Ford Focus Active pozwala czuć się jak za kierownicą SUV-a, bez rezygnowania z legendarnego prowadzenia Focusa.
10. Nawiązując do znakomitej tradycji bestsellerowych Wtorków z Morriem książka Ciesz się każdą kanapką z humorem, sercem i wnikliwością w inspirujący sposób przedstawia kwintesencję wszystkiego, czego Lee nauczył się o poszukiwaniu sensu i celu życia, a także spokoju ducha.
11. Www.swiatksiazki.pl
q11
12. Pozytywniej.pl
q12
13. Źródło: Ponoć to, czy ktoś jest optymistą czy pesymistą, sprawdza się prostym i znanym pytaniem Czy szklanka wody jest do połowy pełna czy do połowy pusta.
14. Ciesz się każdą chwilą.
15. To prowadzi do nikąd, bo zawsze będziesz brnął w przyszłość, bez końca, a obecna chwila ….
16. Księgarnia-Galeria „Nieznany Świat”
q16
17. Moje marzenie – WordPress.com
q17
18. MotywoojSię
q18
19. Takajaka – Flog.pl
q19
20. Darmowa kartka elektroniczna – Ciesz się każdą chwilą – Jeśli podoba Ci się ta kartka to kliknij „Wybieram tę kartkę”, dopisz tylko życzenia i wysyłaj za darmo do przyjaciół.
21. 825 likes · 9 talking about this.
22. AG.art deco
q22
23. Demotywatory
q23
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory
q25
26. Ciesz się każdą chwilą, każdą kanapką pomoże ci wyzwolić się ze strachu przed śmiercią i osiągnąć prawdziwą radość z nadzwyczajnej podróży, jaką jest życie.
27. Home Sticker
q27
28. Że jest ciągle ktoś, kto wie, jak się urodziłaś, jak miałaś pierwsze zęby, jak miałaś odrę i koklusz, jak przyniosłaś ….
29. Wariacje Martyśki
q29
30. – Pozwoli Pani, że powrócę do tego czasu, kiedy dowiedziała się Pani pierwszy raz, że nowotwór stał się towarzyszem życia.
31. Głównym celem w życiu powinno być właśnie takie postępowanie, aby nie żałować Swojej decyzji, działalności.
32. Demotywatory
q32
33. MotywoojSię
q33
34. Dodałam różyczki i napis Enjoy every Moment (Ciesz się każdą Chwilą) stempelek z zestawu Creative Expressions.
35. Tapety na Pulpit
q35
36. Demotywatory
q36
37. Z myślą, że cieszy mnie to, pozwól tym dobrym chwilom zatopić się w umyśle.
38. Książka Ciesz się każdą chwilą każdą kanapką do kupienia na dadada.
39. Więc ciesz się każdą chwilą I tym co masz Szczęście jest tak ulotne Los Ci chwilę tę dał Nie żałuj już Wciąż ktoś tu jest I kocha Cię, w cieniu tkwi Choć ciężko Ci Świat wali się Nie jest tak źle Pamiętaj to Więc ciesz się każdą chwilą I tym co masz Szczęście jest tak ulotne Los Ci chwilę dał Więc ciesz się.
40. Należy więc nauczyć się ich dokonywać, jednak warunkiem jest to, by wykorzystywać każdą nadarzającą się do tego okazję, gdyż nie spotykają one nas zbyt często.
41. Elli4 – Flog.pl
q41
42. MG Shohlari Home & Gift
q42
43. Andrew Weil, autor bestsellera Spontaniczne szczęście Doktor Lee Lipsenthal z odwagą i otwartością pokazuje, że stanąć w obliczu śmierci oznacza stanąć przed życiem: swoim i tych, którzy cię otaczają.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: