Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Ciecie Sie Cytaty

1. Warto dbać o swoje relacje z najbliższymi, by bycie w rodzinie nie stało tylko gorzką lekcją życia, ale przede wszystkim było źródłem bezpieczeństwa i radości.
2. Smutne cytaty#2
Thank you for watching!
3. Kwadrans dla Ciebie
q3
4. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
5. Krwawienie, zasinienie, oparzenie lub ból, jednak bez intencji samobójczych (głównym celem jest regulacja wewnętrznego napięcia).
6. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
7. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q7
8. DocPlayer.pl
q8
9. AuthGram.com
q9
10. Staroświecki chce mieć cię na wyłączność, nie ma zamiaru się z nikim dzielić, podskakuje przy każdym niespodziewanym telefonie, wpada w popłoch na widok tajemniczego rachunku z restauracji, posępnieje kiedy poczuje na tobie jakiś nowy zapach, drży, kiedy.
11. WGospodarce
q11
12. Ann Landers – Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi.
13. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
14. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
15. Robie to głownie wtedy gdy jestem na coś zła i ciecie przynosi mi pewna ulge,Ja chyba tez lubię sobie sprawiać ból.
16. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
17. Miłość tak okropnie czasami rani i boli że czuję się jakbym umierała od środka.
18. Www.instazu.com
q18
19. DocPlayer.pl
q19
20. Mam takie nie zreczne pytanie wczesniej czytalem zeby dostac wytrysku spermy przy masturbacji trzeba dluzej sie masturbowac teraz to zrobilem i przy dojsciu poczulem cos jakby troche czegos wylecialo ake jak spojrzalem niczego tam nie bylo.
21. Info – cieć – Myśli – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest cieć.
22. Vision Trust — Projektowanie i tworzenie wizerunku firmy
q22
23. Mjakmama.pl
q23
24. Nazwa operacji – cięcie cesarskie – wiąże się jeszcze ze starożytnym Rzymem, gdzie prawo zakazywało pogrzebania ciężarnej kobiety bez wyciągnięcia z jej łona płodu.
25. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Wystarczy spojrzec na sam naglowek, ktory zamiast: ” Kryteria diagnostyczne Borderline Personality.
28. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
29. ❤❤❤ na Cytaty – Zszywka.pl
q29
30. Cytaty i opisy
q30
31. Vision Trust — Projektowanie i tworzenie wizerunku firmy
q31
32. Mjakmama.pl
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: