Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Małżeństwie Twardowski

1. „Jest źle, gdy para małżeńska nawzajem się nudzi.
2. Panie Kwiatkowski, panie Kowalski – Tadeusz Chyła [A]♬
Thank you for watching!
3. DocPlayer.pl
q3
4. Przeczytaj poniższe cytaty o miłości szczęśliwej, a dowiesz się, o co naprawdę chodzi w tej niezwykle ważnej sferze ludzkiego życia.
5. » O małżeństwie » O marzeniach » O mądrości » O mężu » O medycynie » O mężczyźnie » O milczeniu » O miłości » O młodości » O modzie.
6. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q6
7. Marcin _____ Wiersz nr 57 Żyję miłością dla Ciebie, uśmiechem, uściskiem, spojrzeniem, snem o Twej jasnej postaci i cichym, długim marzeniem.
8. I w księżycowym blasku promieni, Rwąc kwiaty marzeń na srebrnej mgle, Uwierzmy, żeśmy sercem złączeni W pierwszej miłości rozkosznym śnie.
9. Aforyzmy o małżeństwie – złote myśli, sentencje Jakże często uroczą kobietę od wspaniałego mężczyzny dzieli tylko drobiazg: że są małżeństwem (R.
10. Wesele z klasą
q10
11. » O malarstwie » O małżeństwie » O marzeniach » O mądrości » O mężu » O medycynie » O mężczyźnie » O milczeniu » O miłości » O młodości.
12. Cytaty o miłości Miłość w swej prostej i nieśmiałej mowie, powie najwięcej, kiedy najmniej powie.
13. Nowość Bogata kolekcja aforyzmów i cytatów w języku angielskim Śmieszne cytaty część 1 Śmieszne cytaty 1 Śmieszne cytaty 2 Śmieszne cytaty 3.
14. Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna.
15. Małżeństwo Cytaty Zebrane cytaty o małżeństwie 76 cytatów Cytaty.
16. DocPlayer.pl
q16
17. „W małżeństwie powinno się walczyć bezustannie przeciw potworowi, który pożera wszystko: przyzwyczajeniu.
18. Info – Jan Twardowski – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Jan Twardowski.
19. Cytaty, złote myśli, aforyzmy i przysłowia powstają na jej cześć niemal każdego dnia.
20. Zamyslenie.pl
q20
21. DocPlayer.pl
q21
22. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q22
23. Z całą pewnością, można stwierdzić, że Biblia (szczególnie Nowy Testament) to najpiękniejszy list miłosny, Boga do człowieka.
24. Wyrwane z kontekstu
q24
25. Cytaty i złote myśli są właściwym dodatkiem na życzeniach ślubnych.
26. Ebooki24.org
q26
27. Miłość i Prawda – Wspólnota Emmanuel
q27
28. ) jeśli przyjrzycie się komukolwiek naprawdę uważnie, znajdziecie coś szczególnego w nawet najbardziej zwyczajnej osobie.
29. Może mamy ukochaną książkę, w której jest wiele fragmentów nadających się na wpis jako życzenia ślubne.
30. DocPlayer.pl
q30
31. Dziennik Zachodni
q31
32. Najpiękniejsze cytaty o miłości lub cytaty o małżeństwie czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwykłych, jak wielu z nas.
33. Portal ślubny
q33
34. (Nieznany) Największym szczęściem jest przekonanie, że jesteśmy kochani, tacy, jacy jesteśmy, a raczej pomimo tego, jacy jesteśmy”.
35. DocPlayer.pl
q35
36. Być może nie zdajemy sobie sprawy, ile cytatów, zwrotów i przysłów używanych przez nas pochodzi z „najrzadziej czytanego bestsellera świata” – z Biblii.
37. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia.
38. Almanach Miłosny
q38
39. Cytaty o miłości przypominają o pięknie i sile tego uczucia, dodają skrzydeł i potrafią koić złamane serce.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: