Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Postradać Zmysły

1. Musiałem postradać zmysły Myśląc, że możesz być moja Mam wrażenie, że marnuję mój czas Chyba ustawię się w kolejce Z nadzieją zobaczenia wieczorem Zrobię to wszystko, bo jesteś jedyna w swoim rodzaju Sprawiasz, że zgadzam się iść gdzie nie chciałem Sprawiasz, że czekam całą noc po koncercie Rozejrzyj się i to zauważ.
2. KRVAVY – TRZYGŁÓW (muz. TINEZ ES) / TRAGIKOSMOS
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. W 1937 roku zaniewidział, postradał brwi i sześć palców u rąk, a jednak redagował dwumiesięcznik.
5. Przeglądaj przykłady użycia 'postradać zmysły’ w wielkim korpusie języka: polski.
6. ) nie jest specjalnie piękna, ale mężczyźni i tak tracą dla niej głowę.
7. – Zwracam uwagę, że dzisiejsze porównanie „Gazety Wyborczej” procesu 16-tu przywódców państwa podziemnego porwanych do Moskwy z jakimiś 14-toma idiotami, którzy zostali ukarani za kładzenie się na ziemi w trakcie ostatnich manifestacji antyrządowych, to tylko Jarosławowi Kurskiemu do pustego łba mogły przyjść – rozpoczął dzisiejsze „Chłodnym Okiem” Rafał.
8. Menway – Interia
q8
9. Twojahistoria.pl
q9
10. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.
11. Hiszpański na luzie
q11
12. List, który w „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dostała od Małgosi (Joanna Koroniewska) to będzie jedno, wielkie oszustwo.
13. Miss Ferreira
q13
14. Postradał zmysły już dawno Wciąga love story tu niczym bagno Serce jak bęben gra mocny bit Serce zje rozum na słodko ci Serce wie lepiej niż ty Miasto upadnie dziś, z nim my Troja upaść ma.
15. Komisja Ligi ukarała dziś WSZYSTKICH kibiców z „Górki” będących na meczu z Cracovią za to, że cały stadion śpiewał przeciwko niszczącemu nasz klub właścicielowi, a na innej trybunie zawisł odpowiedni transparent na ten temat.
16. Prostoomuzyce
q16
17. Stracić rozum (język polski): ·↑ Dorota Jankiewicz, Express Ilustrowany, 27/09/2002, Narodowy Korpus Języka Polskiego.
18. Twojahistoria.pl
q18
19. Intrygująca wizja tajemniczej choroby, w wyniku, której ludzie przestają odczuwać kolejne zmysły w filmie Davida Mackenziego „Perfect Sense” styka się z banalną historią miłosną.
20. Jest Pozytywnie
q20
21. Osób zebrało się w poniedziałek na placu Bołotnym w Moskwie, aby zażądać uwolnienia.
22. Polsat Sport
q22
23. Www.agatamanosa.pl
q23
24. Demotywatory
q24
25. Demotywatory
q25
26. Menway – Interia
q26
27. WP Wiadomości
q27
28. Demotywatory
q28
29. SŻycie Nićmi Pisane
q29
30. Znalezione synonimy dla słowa postradać zmysły to: oszaleć, postradać zmysły, sfiksować, zwariować, postradać rozum, ześwirować.
31. Warto postradać zmysły, w ramionach własnych marzeń.
32. Kasiula781 – Flog.pl
q32
33. – Uważam, że należy ograniczyć transport zwierząt poza UE do maksymalnie 8 godzin i zakazać transportu żywych zwierząt do krajów trzecich, jeżeli ich standardy nie odpowiadają tym unijnym.
34. Ta droga, jako alternatywa dla A4 z Krakowa i do Krakowa jest miejscem wielu wypadków każdego roku.
35. Stefczyk.info
q35
36. SuperSeriale – Super Express
q36
37. – be nuts, be nuts about, be out of one’s mind, lose one’s mind, be round the bend, take leave of one’s senses, have a maggot in one’s brain, be out of your senses.
38. Moje-Gniezno.pl
q38
39. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „zmysły” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.
40. Www.youtube.com
q40
41. Demotywatory
q41
42. Demotywatory
q42
43. Postradać zmysły z miłości- zwariować z miłości, oszaleć na punkcie tej osoby, co często wyniszcza zakochaną osobę wewnętrznie i prowadzi do zrujnowania własnego życia zazwyczaj, a czasem do głębszych konsekwencji.
44. Następnie oddali niemalże nieograniczoną władzę odnośnie gospodarowania nieruchomości w ręce prezydenta.
45. To ciasto jest obłędnie pyszne, dlatego jeżeli jesteś prawdziwym łasuchem, koniecznie musisz go spróbować.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: