Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Babci

1. Doc na koncie użytkownika DZIEN_BABCI_I_DZIADKA_W_ORATORIUM • folder WIERSZYKI – BABCIA I DZIADEK • Data dodania: 14 maj 2009.
2. Najlepszy cytat babci Seeda – Epoka Lodowca 5
Thank you for watching!
3. Nawet jeśli nie spotykacie się i nie rozmawiacie ze sobą tak często jak byś chciała to ona zawsze będzie twoim przyjacielem.
4. Miasto Dzieci
q4
5. Miasto Dzieci
q5
6. WTZ „Misericordia”
q6
7. Miasto Dzieci
q7
8. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma.
9. 2020 · Cytaty o babci: 7 pięknych sentencji Prezentujemy kilka mądrości, jakie powiedziano na temat naszych kochanych babć.
10. Oto jedne z najsłynniejszych cytatów na temat : „Jeśli nic nie idzie dobrze, zadzwoń do babci”, przysłowie włoskie „To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.
11. Kalendarz ma kartek wiele, czarne na co dzień, czerwone w niedziele, zrywam dziś kartkę, znowu zwykła strona.
12. MojeCytatki
q12
13. Urodziłam się tuż po wojnie, ale śpiewając, myślę o swojej mamie, babci – o kobiecie, która wojnę przeżyła i ma w sobie popiół i zgliszcza.
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Autor: Monika Szwaja, Klub Mało Używanych Dziewic Babka Niła zawsze potrafiła powiedzieć coś spokojnie i po prostu, nawet kiedy wokoło ludzie szaleli i ….
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Wybrany cytat możemy umieścić w spersonalizowanej ozdobnej ramce, albumie ze zdjęciami, książce czy urodzinowej kartce.
18. Mamotoja.pl
q18
19. Samemu trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z każdym z nich, a gdy ci to zaczyna wychodzić, one postanawiają wyprowadzić się z domu.
20. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
21. MEMy – Tapety na Pulpit
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Umierają na samą myśl o chwilach, które mogły być piękne a nie były, o miłościach które przepadły, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze pod piaskiem.
24. Naklejkomania.eu
q24
25. Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie.
26. Pl proponuje ciekawe życzenia, cytaty, wierszyki i prezenty, którymi sprawisz swojej babci ogromną przyjemność.
27. Koniecznie pokaż swój profil Babci, będzie szczęśliwsza od wszystkich Twoich rówieśniczek.
28. Mamotoja.pl
q28
29. Opis babci Opisuje moja babcie (imię) , która mieszka w (miejscowość) Ma (ile lat).
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Miasto Dzieci
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Jest Pozytywnie
q33
34. Niespodziewajka
q34
35. Po pierwsze proszę babci Ja już od dawna uważam Że nic tak wnucząt nie zdobi Jak piękny uśmiech na twarzach.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: