Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Magdalena Środa Facebook

1. Profesor uniwersytetu Warszawskiego, Magdalena Środa w ostrych słowach podsumowała mijający rok, a zwłaszcza to, co działo się w jego trakcie na scenie politycznej.
2. Prof. Środa: Kościół obsesyjnie zajmuje się seksem. Nie rozumiem dlaczego | #OnetRANO
Thank you for watching!
3. „Weronika płakała” Magdalena Środa przeprowadziła szczerą rozmowę z Weroniką Rosati, w trakcie której.
4. Polska Niepodległa
q4
5. See more of Magdalena Środa on Facebook.
6. 2019 · Kamiński o filmie „Tylko nie mów nikomu”: Kaczyński musiał coś zrozumieć | Tomasz Lis.
7. Niezłomni.com
q7
8. Opowiecie.info
q8
9. Tritt Facebook bei, um dich mit Magdalena Środa und anderen Personen, die du kennen.
10. Magdalena Środa na Facebooku zauważa, że wrzeszczący tłum był bezkarny, bo kibice to pupile obecnej władzy, więc nikt nie przywołał ich do porządku, choć oni przeszkadzali mieszkańcom.
11. Bardzo wszystkim dziękuję, że chce wam się czytać, że chce wam się zabierać głos, nawet, że chce wam się na mnie wściekać.
12. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.
13. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
q13
14. Magdalena Marszalik Wrocław, Dolnoślaskie, Poland „Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada.
15. Facebook przedstawia informacje, dzięki którym możesz lepiej się zorientować, jakim celom służy strona.
16. Magdalena Środa „Nie lubiłam żadnego z naszych prezydentów, ale Duda przerasta wszystkich w beznadziei” Magdalena Środa bardzo dobitnie pisze, co sądzi na temat prezydentury Andrzeja Dudy.
17. Onet Kobieta
q17
18. Niezłomni.com
q18
19. Najwyższy Czas!
q19
20. Super Express
q20
21. Stefczyk.info
q21
22. Onet Kobieta
q22
23. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.
24. 7 stycznia 1957 w Warszawie) – polska etyk, filozofka, publicystka, doktor habilitowana nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajna na Uniwersytecie Warszawskim, feministka, w latach 2004–2005 pełnomocnik rządu do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn.
25. Konferencje Krakowskie
q25
26. Media obiegła informacja, jakoby etyczka, filozofka, publicystka Magdalena Środa broniła Romana Polańskiego po kolejnych oskarżeniach pod adresem reżysera i kontrowersjach związanych z jego wizytą w łódzkiej Filmówce.
27. Rzeczpospolita
q27
28. Rzeczpospolita
q28
29. Propolski.pl
q29
30. Najwyższy Czas!
q30
31. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.
32. Gość Niedzielny
q32
33. WP Wiadomości
q33
34. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.
35. Wiadomości – Onet
q35
36. Polska Niepodległa
q36
37. Najwyższy Czas!
q37
38. – Magdalena i Krzysztof Środa o podróżowaniu, plastikowych torebkach, sile.
39. Wysokie Obcasy
q39
40. Magdalena Środa 18 października 2019 · Nie zabieram głosu w sprawie działań parlamentarnej inkwizycji, która skierowała do komisji ustawę rodem z wczesnego średniowiecza (choć sama inkwizycja zaczęła działać później) dotyczącą ignorancji seksualnej, bo cały czas wydaje mi się ona niesmacznym żartem.
41. Magdalena Środa, pracuje w Zakładzie Etyki Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, zajmuje się historią idei etycznych, etyka stosowaną, filozofia polityczną i problematyką kobiecą.
42. Januar ob 13:00 · Jak już nas wyprowadzą z Unii Europejskiej, to znaczy jak zrobią wszystko, byśmy nie mogli do niej należeć, to – daję głowę – nigdzie nie będzie można znaleźć tych, dzięki którym rośli w siłę.
43. Magdalena Środa: Najbardziej mnie dotyka uprzedmiatawanie kobiet, traktowanie ich, jak pokawałkowany (piersi, pupa, nogi) obiekt seksualny.
44. Jej Perfekcyjność
q44
45. See more of Magdalena Środa on Facebook.
46. ASZdziennik.pl
q46
47. Dała temu wyraz komentując to, co działo się w trakcie Święta Wojska Polskiego.
48. Únete a Facebook para estar en contacto con Magdalena Środa y otras personas que tal vez conozcas.
49. WP Wiadomości
q49
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: