Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Przysłowia O Teściowej

1. Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
2. Teściowa – Creepypasta do poduszki [Lektor PL]
Thank you for watching!
3. Jeżeli uważasz że jakaś grafika, rysunek lub tekst nie powinien się tu znaleźć, poinformuj nas o tym na adres: humorki@humorki.
4. Pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.
5. Joe Monster
q5
6. Teściowa – najlepsze kawały dowcipy żarty o Teściowej Zięciu Synowej online.
7. Demotywatory
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. O babach O bacy O blondynkach O dresiarzach O facetach O hrabim O Jasiu O pijakach O Polaku, Niemcu i Rusku O policji O praco -wnikach i -dawcach O sportowcach O studentach O szkotach O teściowej O wariatach O Wąchocku O wojsku O zwierzętach Osama i jego klimaty Polityczne Przysłowia Religijne Różne Stirlitz Szkolne uwagi Ze szkolnego.
10. Znajdziesz tu także krótkie ciekawostki na każdy temat, dowcipy i kawały, przysłowia, cytaty i ….
11. Zgrywne.pl – Humor i Sentencje
q11
12. Zanim świat poznał książkę o przygodach Pippi i uznał ją za przełom w twórczości dla dzieci, Kornel Makuszyński, kilkanaście lat wcześniej, napisał „Pannę z mokrą głową”, opowieść o tym, że dziewczynki mają takie same jak chłopcy zwariowane pomysły, fantastyczne przygody i.
13. W moim ogrodzie… – WordPress.com
q13
14. Zgrywne.pl – Humor i Sentencje
q14
15. Demotywatory
q15
16. Komentuj, oceniaj, twórz listy ulubionych oraz znajomych, dodawaj własne materiały, graj w gry on-line z rankingami graczy – załóż konto.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Demotywatory
q18
19. Demotywatory
q19
20. Dziennik Kijowski – Rozrywka
q20
21. Sprawdź – najczęściej to właśnie Digitalo.
22. Konto u nas posiada już 28929 osób, a ostatnio dołączył niejaki endriu519.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Memy – Jeja.pl
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. W świecie Rudej Blondynki – WordPress.com
q26
27. Zamyslenie.pl
q27
28. Primo Cappuccino
q28
29. Jest bardzo niebezpieczny, nawet nie myślcie o lizaniu go z nadzieją na odróżnienie go od innych grzybów, ponieważ jest on grzybem smacznym, co jeszcze bardziej zwiększa ilość ….
30. O szefie Złote myśli O dupie Kłócą się części ciała, która z nich jest ważniejsza i powinna zostać szefem: – My jesteśmy szefami bo dzięki nam możemy cokolwiek zrobić – mówią ręce.
31. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q31
32. Teściowa przyjeżdża w odwiedziny do zięcia i córki.
33. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała, że się topi.
34. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Przysłowie o teściowych to koniecznie je dodaj.
35. O babach O bacy O blondynkach O dresiarzach O facetach O hrabim O Jasiu O pijakach O Polaku, Niemcu i Rusku O policji O praco -wnikach i -dawcach O sportowcach O studentach O szkotach O teściowej O wariatach O Wąchocku O wojsku O zwierzętach Osama i jego klimaty Polityczne Przysłowia Religijne Różne Stirlitz Szkolne uwagi Ze szkolnego.
36. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat małżeństwa, męża i żony, teściowej, ślubu, bigamii, monogamii, małżonków, panien i kawalerów, wesela.
37. Memy – Jeja.pl
q37
38. Zły sen Stukać oznacza samemu – niepokojące wieści słyszeć stukanie – miłe wiadomości.
39. Demotywatory
q39
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Jeden przykład oddający „klimat” kawałów o teściowej: Wraca mąż ze szpitala, gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły mówi do żony: – Twoja matka jest zdrowa, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami.
42. Biuro Prasowe Orange Polska
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: