Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Rockefeller Cytaty

1. Umiejętność przekonywania ludzi stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który jestem gotowy płacić więcej, niż za jakikolwiek inny.
2. 🇱🇷 Departament Stanu USA w pełni POPIERA BEZPRAWNE ROSZCZENIA.
Thank you for watching!
3. Był amerykańskim przemysłowcem, zwanym „królem nafty”, ponieważ jego udziały większościowe firm sprawiły, iż był współwłaścicielem takich potentatów jak ExxonMobil i Chevron.
4. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Rockefeller David.
5. Demotywatory
q5
6. Wolna Polska
q6
7. Oto myśli, cytaty i inspirujące stwierdzenia ludzi sukcesu, które mogą dać Ci dodatkową siłę do osiągnięcia tego czego pragniesz.
8. Poniżej znajdziecie listę 199 cytatów motywacyjnych o pieniądzach, sukcesie i życiu 🙂 Wśród autorów znajdziecie przedsiębiorców, ludzi sukcesu, sportowców, aktorów, muzyków, filozofów, polityków i poetów.
9. TenStickers
q9
10. Pod każdym cytatem podawany jest autor lub źródło danego cytatu oraz dla części cytatów dodatkowy kontekst powstania cytatu.
11. Demotywatory
q11
12. Rockefellerowie we współdziałaniu z Rothschildami i pozostałymi Iłuminatami z ich orbity, przewodzą w sterowaniu systemami wychowania, edukacj i i religiami poprzez liczne ich fundacje.
13. Transplantacja serca, która trwała 6 godzin, została przeprowadzona przez zespół prywatnych chirurgów w jego miejscu zamieszkania, w rodzinnym majątku, Pocanitico Hills, Nowy Jork.
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. DocPlayer.pl
q15
16. Niezależne Media Podlasia
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. – David Rockefeller (1991) „Trzeba przerwać ten żydowski ucisk w mediach, inaczej Ameryka utonie w bagnie.
19. Dominik Dworniczak Cytaty: Złote Myśli Wielkich Ludzi, które Prowadzą do Bogactwa Chciałbym jednak, aby jak największa liczba osób mogła mieć dostęp do tych myśli, więc postanowiłem udostępnić tę książkę za darmo.
20. Ten „cytat” krąży po prawackich stronach od wielu lat, oczywiście bez podania jakiegokolwiek źródła, bo jak wiadomo źródła i fakty są lewackie.
21. Dom, Marzec 2020
q21
22. „Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.
23. Liebfelda, to historia powstania fortuny jednego z najbogatszych ludzi świata – Johna Davisona Rockefellera.
24. Projekt przywództwo
q24
25. Rockefellera – wielkich potentatów przemysłu paliwowego.
26. Marek Czuma – Blog Republikański
q26
27. Rośnij w Siłę
q27
28. Studia Medioznawcze
q28
29. Zalajkowane.pl
q29
30. Projekt przywództwo
q30
31. Faktopedia.pl
q31
32. NaszeMiasto.pl
q32
33. Poniżej znajdziesz 15 cytatów motywujących do ruszenia w podróż.
34. Juststayclassy – blog kosmetyczny i lifestylowy
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: