Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Opisy O Ludziach

1. Czy dla Marka, który rozparty w kawiarnianym ogródku chwali się, że zdradził swoją Krystynę już pięć razy, czy może założyć sukienkę dla Grześka, który o stylu słyszał, ale raczej nie w chwili kiedy zakładał wściekle pomarańczową koszulkę polo do spranych dżinsów.
2. Świat ludzi ~ s1 odc 1 ~ nowy serial ~ powracam ~ opis
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „o ludziach” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.
5. Alkoholizm – AkcjaSOS.pl
q5
6. Cytaty po angielsku są popularnym tematem wyszukań gdyż wiele z nich przeszło do historii lub niesie ze sobą ważne przesłanie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.
7. Prezentujemy setki różnych unikalnych opisów do zdjęć, które doskonale opisują stan wewnętrzny i to o czym wszyscy myślimy, ale nikt nie chce mówić.
8. „Die meisten Frauen setzen alles daran, einen Mann zu ändern, und wenn sie ihn dann geändert haben, mögen sie ihn nicht mehr.
9. O czym to traktuje (pewnie o ludziach lodu :D), kto napisał i tak ogólnie jakies blizsze info.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. 00:58 2,6°C Gdy denerwują mnie ludzie, to dla uspokojenia często sięgam po książki o zwierzętach.
12. Rośnij w Siłę
q12
13. Jest Pozytywnie
q13
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Cytaty cieszą się nieustanną popularnością o czym informujcie mnie w postaci mnóstwa polubień, udostępnień i żywych dyskusji w komentarzach.
16. Dawid Bagiński
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Wszystko o Kotach
q19
20. Ból może i przejedzie Ale wspomnienie nigdy.
21. 71 (Głosujących: 24) „I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Mistyczne tajemnicze i pasowały by go filmu o ludziach lodu gdyby powstawał a tak się dzieje z tego co się zorientowałem szukając informacji wszelkich na temat autorki i sagi.
24. Człowiek – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q24
25. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q25
26. Życie i podróże
q26
27. Życie i podróże
q27
28. Najważniejsze cytaty o czynieniu dobra i ich przesłanie – kilka prawd o byciu dobrym #3 Dla Was i dla siebie zebraliśmy w jednym miejscu kilka cytatów oraz myśli na temat dobra i pomagania innym.
29. Dzieje, ale trzeba tu dodać, że nie jest to beznamiętna i zimna obserwacja, gdzie dominuje realizm i naturalistyczne opisy.
30. Jedno o czym marze – by znikły te fałszywe twarze `Masz to we krwi, wiem, że się nie zmienisz Nie zasługujesz łajzo by chodzić po tej ziemi, Ty farmazonie kłamiesz nawet gdy mówisz dzieńdobry.
31. Urząd Miasta Jarosławia
q31
32. WielkieSlowa.pl
q32
33. Jadźka Rysuje
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: