Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Na Pocieszenie Przyjaciela

1. W tych cytatach, odnajdziesz piękno, jakie daje przyjaźń i miłość.
2. ŚMIESZNE CYTATY || TEKSTY
Thank you for watching!
3. Na pocieszenie „Każda chwila, to szansa żeby wszystko zmienic” Kiedy myślisz, że jest źle, a serce znowu łamie się, nie myśl, że to koniec juz, bo szczeście może być tuż tuż.
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Kocham teatr
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. StwĂłrz z nami najwiÄ kszÄ bazÄ SMSĂłw i krĂłtkich wiadomoĹ ci.
8. „Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach.
9. Przewodnik duchowy
q9
10. Ugf6bdkeu8ibqm.freeddns.com
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Mam pewną najlepszą przyjaciółkę, baaardzo mi na niej zależy, mimo, że nasza przyjaźń nie trwa długo, no i teraz utrzymujemy ją na pewną odległość z powodu przeprowadzki jednej z nas.
13. 00:53 4,7°C Tekst dnia 24 maja 2017 roku Ranek nieraz przynosi radę, a noc często odmienia myśli.
14. SMSy na pocieszenie – dla chłopaka i dziewczyny, przyjeciale i przyjaciółki: gotowe teksty SMS i zabawne wierszyki na poprawę humoru.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Pocieszenie – hasło powiązane z: cytaty, te myśli, mem, smutek, potrzeby, obrazki, aforyzmy, lovsy, cytat, pocieszenie, te mysli, cytaty o życiu.
17. Google Sites
q17
18. Bałwochwalnia
q18
19. Chciałabym być teraz przy Tobie, by Cię przytulić, uścisnąć, pocieszyć choć nie znam sensownych słów, które brzmią mądrze w obliczu śmierci.
20. Dla Przyjaciela Powrotu do zdrowia Na Chrzest Pozdrowienia Podziękowania Na Wieczór Panieński Na Wieczór Kawalerski Toasty Powiedzenia Po Angielsku Na Mikołajki Życzenia i wierszyki Życzenia i wierszyki sms na każdą okazję.
21. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela.
24. Nie ośmieli się umrzeć, a jednak właściwie nie będzie żyła, nie będzie mogła wyjść za mąż, nie będzie mogła nawet myśleć o tajemnicy, by jej nie odkryć i jej nie zdradzić przypadkowo.
25. Przyjacielu, chcę zostać z Tobą, przy Tobie chcę być i nie trzeba byś mówił coś wystarczy byś był.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Milczenie na temat zmarłej osoby nie pomoże przecież pogrążonemu w żałobie człowiekowi uporać się z żalem i bólem po jej stracie.
28. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q30
31. Jednakże, jak tylko dostrzegą żałosny stan, w jaki popadł ich przyjaciel Hiob, tak bardzo udręczony, że aż nie mogą go rozpoznać, ogarnia ich cierpienie: nie spodziewali się takiej sytuacji, nie wyobrażali sobie aż tak wielkiej udręki.
32. W związku z tym postanowiłem też zebrać cytaty w temacie poczucia własnej wartości, gdyż zyskanie nowej perspektywy na samego siebie to najczęściej duży i ważny krok do przodu we własnym rozwoju osobistym.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: